Zapachy aldehydów aromatycznych

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Czy istnieją jakieś podstawione bezaldehydy lub analogi benzaldehydu (takie jak tiofenokarboksyaldehyd), które mają taki sam migdałowy zapach jak benzaldehyd (i mogłyby zostać z nim pomylone)?

Jakiś czas temu miałem coś, co uważałem za benzaldehyd. Miał silny migdałowy zapach i kondensował się z nitroetanem, tworząc coś, co uważałem za P2NP (jasnożółte kryształy przypominające igły). Teraz muszę wiedzieć, czy ten związek mógł być czymś innym niż benzaldehyd (jakimś innym aldehydem).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
temperatura topnienia?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Z czego? Jeśli masz na myśli P2NP, to używałem go w całości i nie sprawdzałem wtedy m.p.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
tak p2np temperatura topnienia
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Jak już wspomniałem, nie mam już nic z tego p2np. Mam tylko wyprodukowaną z niego amfetaminę. A poza tym nie mam obecnie dostępu do żadnego sprzętu laboratoryjnego ani możliwości przeprowadzenia testów. Amfetamina jest dziwna, przez co mam wątpliwości, czy to w ogóle jest amfetamina i czy można ją bezpiecznie spożywać; stąd ten wątek.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Zmierz temperaturę topnienia soli amfetaminy za pomocą termometru, cienkiej szklanej kapilary i kuchenki elektrycznej. Jeśli nie masz nic do sprawdzenia, nie będziesz w stanie zainstalować, jaki masz produkt. Najbardziej niewdzięczną rzeczą jest zgadywanie.
 
Top