Question potrzebuję pomocy

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jeśli chcemy stworzyć lek, który wymaga najniższego budżetu i możemy łatwo uzyskać materiały, co to powinno być i powinno być proste, co można zrobić z podstawową lub średnio zaawansowaną wiedzą chemiczną.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Być może wiedza o kraju, w którym się znajdujesz, pomogłaby nam, ponieważ różne rzeczy można legalnie kupić w różnych krajach lub można wyodrębnić rodzime rośliny i dokonać substytucji. Przykłady: jeśli ma hung rośnie tam, gdzie mieszkasz, to świetnie. A może orzechy betelu. Albo Virola, Phylaris, Erythroxlum byłyby wygodne. Ekstrakcja olejku eterycznego jako punkt wyjścia jest zwykle łatwiejsza niż całkowita synteza
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
mieszkam w turcji
Chcę coś zrobić, ale uwielbiam informacje z chemii, czy możesz polecić coś, aby dowiedzieć się, jak koksować konkretne rzeczy?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nie jestem pewien, o co pytasz, ale jeśli chodzi o "konkretnie koks", to nie. To bardzo trudna synteza, która wymaga całkowitej kontroli każdego aspektu chemii. Ujemne temperatury, obojętne atmosfery, ekgonina ma silną skłonność do epimeryzacji do pseudo... Dokładne zbadanie poprzednich metod pokazuje, że ponad połowa z nich skutkowała substancją chemiczną o niewłaściwym układzie przestrzennym. Enancjomer, izomer, diastereomer, mezo. epimer.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Czy możesz mi powiedzieć, w jaki sposób powinienem podążać za podstawową chemią, mam kapitał na średnim poziomie, jeśli zasugerujesz sposób, byłbym bardzo zadowolony.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Czy nie rośnie tam Papivar somniferum? Można z nim zrobić 100 rzeczy. Wyekstrahować, oddzielić, zastąpić, wszystko, od najbardziej podstawowej chemii 101 do cząsteczek, które są silne przy 10 mg. Myślę, że rośnie tam kilka gatunków szałwii, z których można wyekstrahować silne leki typu medytacyjnego (delirienty). Przejrzałem kilka linków dotyczących etnobotaniki. Nie oferowały one żadnej analizy chemicznej, więc nie mogę wypowiadać się z żadnym autorytetem na temat rosnących tam narkotyków. Porozmawiaj ze starszym lub osobami zaznajomionymi z leczniczymi zastosowaniami roślin. Środki przeciwbólowe, uspokajające, pobudzające, halucynogeny... Zapisz nazwy. Zobaczymy, czy uda nam się zidentyfikować rośliny, a tym samym zawarte w nich substancje chemiczne. Kwiaty lotosu, trawy, krzewy, W wielu rodzajach roślin znajdują się narkotyki, a zastąpienie kilku cząsteczek może stworzyć silniejsze narkotyki. Może Cathulus edulis? Zapisz również nazwy trujących roślin. Czasami trucizna jest lekarstwem, a czasami lekarstwo jest trucizną. Wszystko zależy od dawki (lub układu cząsteczek).
 
Top