Question Looking for a vendor Nabh4,p2np order polland EU_EU , bezpieczny ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Cześć. Mieszkam i pracuję w UE. Chcę kupić te dwa związki w UE. Czy nie ma problemu z zamówieniem 10 kg paczek od tych firm? Wolałbym kupić od uczciwego członka. który, starannie zapakowany i zawsze w magazynie, wysyła mi go ukradkiem
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
10 kg bezpośrednio? to ryzykowne imo, masz fałszywe nazwisko, fałszywy dowód osobisty lub smtg, aby być anonimowym? masz anonimowy adres itp?

Dla mnie musisz, zanim złożysz zamówienie, zobaczyć, jaka zmienna może cię upublicznić, musisz zobaczyć każdą zmienną i zobaczyć każdy sposób, jeśli nie masz fałszywego imienia i nazwiska, może mogą cię namierzyć lub smtg, ale jeśli cię namierzą, umieścisz fałszywy adres? masz kryjówkę, aby ukryć swoje rzeczy? masz wymówkę dla swoich chemikaliów? jesteś znany policji?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Witam, przede wszystkim przestrzegaj naszych zasad i nie publikuj tego samego pytania w kilku tematach. Jest to spam.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, odwiedź BB Listing i zapytaj dostawców. W UE jest kilku dostawców P2NP i NaBH4.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Znalazłem pomysły na stealth delivery, fałszywy adres, wiele osób pisało o swoich doświadczeniach na forum. Wolałbym mieć tu na forum porządną osobę prywatną (EU), która to posiada i sprzedaje. ktoś?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Wszyscy dostawcy na liście BB są przyzwoici. Możesz zapytać ich bezpośrednio o martwe krople odczynników lub fałszywe adresy. Jestem pewien, że udzielą ci cennych porad.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Przepraszam, ale nie mogłem usunąć innego pytania. Dziękuję za odpowiedź.
 
Top