"MOJA" krystalizacja wolnej bazy MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Czytałem wiele różnych wątków i postów, w których pytano i mówiono o metodach krystalizacji wolnej bazy MDMA.
Domyślam się, że wiele z nich zostało przetestowanych, a inne pochodzą jedynie z literatury.
Przetestowałem kilka z nich i jak zawsze zamieszczam najskuteczniejsze w moim przypadku i dla tego, czego potrzebuję, co nie oznacza, że jest to NAJLEPSZA metoda, oznacza tylko, że jest NAJLEPSZA dla MNIE.
Zwykle nie lubię publikować szczegółowych metod, ponieważ jestem z nimi bardzo ostrożny, ponieważ ludzie zwykli rozumieć, że publikuję NAJLEPSZĄ i unikalną metodę ze wszystkimi pobocznymi konsekwencjami, które ma, wolę publikować kompletne i konkretne syntezy, a nie ogólne metody.

W każdym razie oto jest:

1. Dodaj porcjami zimny HCL37% do wolnej bazy MDMA (również wcześniej schłodzonej), mieszając do PH 3.

2. Podgrzewać mieszaninę stopniowo mieszając do 130C

3. przygotować wiadro z 10-krotną objętością początkowej wolnej bazy, zamrożonego acetonu, który był co najmniej 48 godzin w zamrażarce

4. Gdy mieszanina osiągnie temperaturę 130C, przerwać ogrzewanie i wlać ją szybko do wiadra z acetonem, energicznie mieszając.

5. Pozostawić wiadro w zamrażarce na co najmniej 72 godziny.

6. Wyjąć wiadro i przefiltrować substancje stałe za pomocą próżni, aż wyschną, w końcowej części tego procesu wlać niewielką ilość zamrożonego acetonu na substancje stałe, aby je umyć przed całkowitym wyschnięciem. Przefiltrowany aceton należy przechowywać w zamrażarce, aby spróbować wykrystalizować więcej materiału, jeśli nic innego się nie wykrystalizuje, można pozwolić acetonowi wyschnąć w temperaturze RT na płaskiej płytce lub podobnym urządzeniu, aby odzyskać materiał lub wolną bazę.

7. Po całkowitym wyschnięciu zmiażdżyć go i przekształcić w proszek.

8. Rozpuść proszek w gorącej wodzie destylowanej (1gr/1ml).

9. Gdy cały proszek zostanie rozpuszczony, podgrzej mieszaninę do 112 ° C, mieszając i szybko wrzuć ją do wybranego wiadra do krystalizacji.

10. Pozostawić wiadro w "spokojnym" miejscu, bez przepływu powietrza, bez ruchów, wibracji.... Co najmniej 48 godzin w temperaturze pokojowej po 48 godzinach umieścić na 30 minut w zamrażarce przed filtrowaniem.

11. Przefiltruj kryształy i przemyj je zamrożonym acetonem, przefiltrowaną ciecz zachowaj, aby dodać ją w kroku 9 w następnej partii.

Mam nadzieję, że ta metoda rozwiąże większość problemów związanych z krystalizacją, które pojawiły się w przesłanych pytaniach.

Chciałbym jeszcze raz wyjaśnić, że nie jest to NAJLEPSZA metoda ani jedyna w swoim rodzaju, jest to tylko jedna z wielu metod i technik, które po prostu publikuję bardziej odpowiednie dla mnie, dla mojego przypadku i dla moich okoliczności.

Dzięki.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Świetny post, ale szybkie pytanie.
jaki kolor ma mdma, jeśli użyjesz acetonu w stosunku 10 do 1? Wyobrażam sobie, że będzie to biała mdma. Jaki stosunek acetonu zalecałbyś dla szampańskiego koloru mdma?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Robimy 2,5 litra acetonu na 1 litr bazy, a następnie ustawiamy ph na 5,5 z hcl 37%, a następnie zamrażamy 4 dni.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 335

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Na marginesie, co robisz z brązowym acetonem, który pozostał po kroku #4, czy destylujesz go i używasz ponownie, czy go utylizujesz? (Używasz bezwodnego acetonu, prawda?).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Przefiltrowany aceton należy przechowywać w zamrażarce, aby spróbować wykrystalizować więcej materiału, jeśli nic innego się nie wykrystalizuje, można pozwolić acetonowi wyschnąć w temperaturze RT na płaskiej płytce lub podobnej, aby odzyskać materiał lub wolną bazę.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Stosunek 10 do 1? Wydaje się, że to całkiem sporo acetonu. Zwykle w stosunku 4:1 uzyskuje się czystą białą mdmę.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy dodajesz 36% HCL bezpośrednio do surowej wolnej bazy bez rozpuszczalnika?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Bardzo fajnie!

Wygląda na to, że dodają bezpośrednio do darmowej bazy bez rozpuszczalnika, co mnie martwi lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Oczywiście możesz wymieszać wolną bazę z rozpuszczalnikiem przed dodaniem HCL, ale później będziesz potrzebował więcej czasu, aby umieścić mieszaninę w temperaturze 130 ° C, ponieważ rozpuszczalnik zostanie odparowany, z HCL z zamrażarki, wolna baza również zimna i unikanie wysokich temperatur podczas dodawania nie będzie żadnym problemem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Czy wiesz, że MDMA nie może być podgrzewane kwasami do wysokich temperatur? Produkt rozpada się i nie jest już czystym MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kwas jest neutralizowany wolną zasadą, a nie kwaśną mieszaniną, jeśli coś byłoby nie tak z procesem, produkt nie zostałby zgłoszony przez laboratorium jako 95% czystego MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
W każdym razie:
W moich postach zawsze wyjaśniam:

"Zamieszczam najskuteczniejszą w moim przypadku i dla tego, czego potrzebuję, co nie oznacza, że jest to NAJLEPSZA metoda, tylko oznacza, że jest to NAJLEPSZA metoda dla MNIE.
Zwykle nie lubię publikować szczegółowych metod, ponieważ jestem z nimi bardzo ostrożny, ponieważ ludzie zwykli rozumieć, że publikuję NAJLEPSZĄ i unikalną metodę ze wszystkimi pobocznymi konsekwencjami, które ma, wolę publikować kompletne i konkretne syntezy, a nie ogólne metody ".


Wszystko z pozytywnego nastawienia ;-) tylko po to, aby uniknąć tego rodzaju dyskusji, które nigdy się nie skończą ;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Większość laboratoriów nie jest w stanie odróżnić MDMA od MDDMA lub MDMMA, ponieważ pierwsze 2 mają taką samą masę molową.

Tylko NMR może odróżnić MDMA od MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43

Domyślam się, że mówisz o czystym "chemicznym" acetonie, a nie o acetonie z supermarketu.
W takim razie, co z 99%, które mogę dostać tutaj?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Czy ktoś wie, co się stanie, jeśli ph spadnie zbyt nisko, jak ph 2? Zauważyłem, że bardzo szybko spada z 7 do 2 i zastanawiam się, czy warto pobierać kryształy z acetonu i leczyć, otrzymałem sporą ilość kryształów.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Powinno być w porządku, ponieważ rozbiłeś się w acetonie. Więcej kwasu powoduje tylko więcej zanieczyszczeń.
Czy po wlaniu gorącej zakwaszonej wolnej zasady do zimnego acetonu pojawiły się duże kryształy?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kiedy robiłem to w przeszłości w 120C tak, dostałem duże kryształy teraz w 130C dostaję błyszczący proszek

Dzięki.
 
View previous replies…
Top