Moje doświadczenia z mieszaniem 4mmc z thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Kilka dni temu spróbowałem użyć tej kombinacji, zacząłem noc od 100 mg 4mmc i około 15 uderzeń thc o vape. Zmieniałem dawkę co około 2 godziny, w sumie zmieniłem dawkę 2 razy. Byłem bardzo głupi, ale też dość euforyczny. Byłem bardzo rozmowny, cały czas rozmawiałem ze znajomym z forum. Otrzymałem również lekkie dmt jak wizualizacje, jak niskie dawki dmt, a także kiedy zamknąłem oczy, mogłem zobaczyć klasyczny hiperprzestrzenny obraz (kalejdoskop). Mój penis skurczył się do rozmiaru miniaturki. Mogłem też łatwo się wyłączyć, a czas mijał tak szybko. Moje źrenice były OGROMNE, ale nie miałem czerwonych oczu. Nie miałem też opadających powiek ani zmęczenia po thc, które zwykle mi towarzyszy. Położyłem się spać około 6 rano, a następnego dnia miałem najgorszy zjazd, ale go przespałem. Moje tętno stale przekraczało 100 uderzeń na minutę. Ta kombinacja była fajna, ale nie wiem, czy jest najbezpieczniejsza. Jakie są Twoje doświadczenia z tą kombinacją?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
15 hits holy shit!!! I wow, doświadczenia, które tu widziałem, zawsze mnie zadziwiają. Zabiłbym tylko po to, żeby kiedyś zobaczyć fraktale...

Moje doświadczenie było "bardzo" inne. 100 mg brzmi mniej więcej tak, jakbym konsekwentnie uderzał co 3-4 godziny w szczytowym momencie. Przyjąłem zasadę, że muszę zapalić zioło, zanim będę mógł zacząć myśleć o innych rzeczach w "formie proszku", więc robiłem grube sesje bonga, a około dziesięć minut później szedłem Meow Meow.

Ta kombinacja przez około 4 dni z rzędu (nie mogłem zasnąć pierwszej nocy, po czym powiedziałem 🤷‍♂️ i przystąpiłem do wykonywania WSZYSTKICH prac domowych przez następne 3 dni HA).

Większość doświadczeń, o których słyszałem, jest euforyczna i tak jak opisałeś (chociaż wizualizacje to dla mnie nowość!) sprawia, że mój mózg robi to, co mu się każe. Zioło podtrzymuje "zabawę", jak bym to nazwał, kreatywność, cokolwiek. Ale sama w sobie zawsze jestem gotowa na drzemkę, Meow Meow mówi NIE, jest zajebiście lol

Cieszę się, że dobrze się bawiłeś, ale cieszę się też, że oboje wciąż tu jesteśmy, a nie w szpitalnym łóżku gdzieś z przyspieszonym biciem serca!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fraktale tak się nazywają. Wziąłem 15 uderzeń, ponieważ to jakiś gówniany vape, który kupiłem w Grecji. Miałem inne vape'y i mógłbym wybuchnąć od jednego uderzenia.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Tło telegramu było takie trippy 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Chcę obwiniać SSRI, ale w końcu prawie je odstawiłem i nadal nic, a przed 2020 rokiem, kiedy szukałem jakichkolwiek wizualizacji i zacząłem wpychać garście grzybów do gardła 🤢 wszystko, co otrzymywałem, to uczucie ciała i podwyższony nastrój. To zawsze było bardzo miłe, ale znowu, gówno, które słyszałem, jak ludzie mówili, że widzieli... "Smok wyszedł z toalety i zabrał mnie do Narnii, podczas gdy anioły śpiewały i grały na harfach powyżej".

Podczas gdy ja próbuję zobaczyć, czy mogę zobaczyć kolor zielony nieco intensywniej... Mówisz, że jestem zazdrosny? Cóż, JESTEM!!! (Zielony z zazdrości? Można tak powiedzieć? ;) )

Przepraszam, już sobie pójdę
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Szczerze mówiąc, te wizualizacje nie są niczym specjalnym, ledwo je zauważyłem, po prostu zauważyłem, że rzeczy wyglądają dziwniej. Kiedyś widziałem, że miałem blond żonę i dwie córki w przyszłości, kiedy byłem na dmt. Proponuję spróbować dmt lub ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ayahuasca może być następna, odkąd wypiłem cały gram DMT w weekend, chyba myślałem, że jeśli go zbuduję, to wszystko uderzy naraz, wszystko, co zrobiło, to uczucie ciała i było miłe dla snu, powiedzenie, że byłem rozczarowany, byłoby niedopowiedzeniem.

"Nie jesteś niczym specjalnym", mówi, kiedy wszystko, co kiedykolwiek widziałeś, to dokładnie taki świat, jaki zawsze był ci przedstawiany, jestem pewien, że nawet najmniejsza rzecz "nie jest normalna", jak mówią lol.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro nie możesz po prostu pić dmt bez maoi 😂. Mogłeś to po prostu palić! Wtf człowieku marnujesz cenne leki!
DMT zawsze dawało mi haj ciała, jakby moje nogi były przed moim ciałem. Jakby były kilka klatek do przodu, a moja górna część ciała pozostawała w tyle.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Yooo...

Myślę, że możesz mieć rację mój przyjacielu!

Ja? Marnować leki?! NIGDY!!! Słyszałem, jak ludzie mimochodem wspominali o MAOI, ale to wszystko. Mam teraz nowy temat do badań! Jestem tak samo przerażony jak ty możliwością marnowania narkotyków, zaufaj mi!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Być może Twoim problemem jest to, że masz zbyt wiele enzymów monoaminooksydazy. Może więc wypróbowanie MAOI może wszystko naprawić
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Te odpowiedzi rozwalają mi teraz umysł:
DLT1iqel9d


Mam teraz 1000 pytań... Największe z nich brzmi: dlaczego mój oficjalny psychiatra z licencją rządową nigdy nawet nie wypowiedział MAIO na głos po siedmiu + receptach i ponad 2 latach, w których mogłem ich zabić?

Typowy Kurt! Jak zwykle spóźniony na imprezę! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ponieważ są one w rzeczywistości niebezpieczne, ale te nowoczesne nie są aż tak bardzo. Na starszych nie można było jeść sera ani czekolady, obowiązywały silne ograniczenia dietetyczne.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Tak się cholernie cieszę, że zdecydowałem się dzisiaj skradać na BB, dałeś mi dziś wiele do myślenia Sir naprawdę dziękuję!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nie ma problemu, bracie, sugeruję, abyś przyjrzał się moklobemidowi i poprosił swojego lekarza, aby ci go przepisał. To maoi bez ograniczeń dietetycznych.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
to robi różnicę! Niczego nie nienawidzę bardziej niż gównianego zioła, no dobra, chyba skunks jest lepszy niż ŻADNE zioło?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Również wielkie podziękowania dla @armanimani za dotrzymanie mi towarzystwa podczas tej podróży. To świetny facet.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Wiedziałem, że lubię tego gościa!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Wysłałem mu wiadomość na telegramie, ale jeszcze nie odpowiedział. Może się na mnie zirytował haha Czasami jestem irytująca, gdy jestem zbyt gadatliwa. Chyba czasami jestem po prostu zbyt szalona 🤪
 
Top