Najprostszy sposób produkcji amfetaminy

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jaki jest najbardziej przyjazny dla początkujących sposób produkcji amfetaminy? Z zasobów, które znalazłem na tym forum, zgaduję, że jest to synteza z P2NP, prawda?

A jaki jest najłatwiejszy sposób produkcji P2NP (na małą skalę)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Najprostszym sposobem jest amalgamat rtęciowo-aluminiowy. Bardzo prosta metoda i wysoka powtarzalność. w sieci jest wideo. Mogę nauczyć )

Dla p2np najprostszym sposobem jest kondensacja Henry'ego. Też mogę nauczyć ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Z pewnością nie w ten sposób. Jeśli po prostu dodasz rtęć do aluminium umieszczonego w wodzie, aluminium zamieni się w szlam. Konieczne jest zmieszanie soli rtęci z wodą i dodanie tam folii aluminiowej. Bez podgrzewania. W temperaturze pokojowej (20-25 stopni Celsjusza, nie 42 jak w Bangkoku). Główną ideą jest dokładne wytrzymanie momentu, w którym aluminium jest amalgamowane, przepłukanie go czystą wodą i dodanie mieszaniny propenu do odzysku. Potem pozostaje już tylko mieć czas na doniesienie kolby do pojemnika z wodą i modlić się, żeby cały ten system nie spierdolił.

Jeśli naprawdę potrzebujesz konsultanta, proponuję przejść do rozmów i dyskutować.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jasne, najpierw chcę wyprodukować UR-144, a potem amfetaminę.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Nie ma problemu. W razie potrzeby proszę o kontakt :)
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mam problem ze znalezieniem azotanu rtęci... ktoś ma pomysł gdzie go znaleźć? Dzięki!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Łatwizna. Kup termometr rtęciowy (na przykład w Chinach, 1 USD za sztukę za 10 tuk i 5 USD za dostawę). Zbierz z niego rtęć. Dodaj kwas azotowy do rtęci.
Na rtęć z 1 termometru 2 ml kwasu. Aby uzyskać amalgamat do 1 syntezy 10 gramów propenu, wystarczy 1 ml roztworu.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Rtęć wymaga tutaj licencji, ale cynober już nie. Istnieje kilka źródeł, w których można kupić perły cynobru, kryształy itp. Nie jestem pewien, jak trudno jest uzyskać rtęć z cynobru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Jak poważnie nie można kupić termometru medycznego w Chinach?

Możesz go zdobyć z cynobru, jeśli masz go wystarczająco dużo.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Pytanie nie ma sensu. Nie ma szczególnej różnicy od tego, z czego zrobić azotan rtęci. W pewnym sensie rzucanie jest nawet wygodniejsze. Trzeba korzystać z tego, co jest dostępne.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Przepraszam, jeśli to nie ma sensu, miałem to na myśli w ten sposób:

Powiedzmy, że termometr medyczny kosztuje około 50 USD i powiedzmy, że otrzymujesz 100 ml rtęci (tak, prawdopodobnie to za dużo, ale na potrzeby przykładu), czy jest to więcej niż to, co otrzymałbyś, kupując kryształy / perły za 50 USD i uzyskując rtęć w ten sposób?

Innymi słowy, czy bardziej opłacalne jest kupowanie kryształów/perły cynobru i pozyskiwanie z nich rtęci w porównaniu do pozyskiwania rtęci z termometru medycznego.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
W termometrze znajduje się prawdopodobnie około 200 (może 500) miligramów rtęci. W Chinach kosztuje on 1 dolara. Tylko 1 dolara.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ale potrzebujesz czegoś więcej, prawda? Jeśli kupisz jako osoba prywatna 100 sztuk termometrów, staniesz się podejrzany.

Ale jeśli kupisz dużo pereł i kamieni (zwłaszcza bez rtęci), wyjdziesz tylko na ezoterycznego idiotę
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Każdego obchodzi, ile mam termometrów. Zaufaj mi. Dopóki sam nie zacznę ich sprzedawać))))

Na początek wystarczy 10 sztuk :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Dość łatwo jest wyprodukować przyzwoite ilości rtęci z cynobru. Jeśli ten facet może to zrobić itp ... 50 gramów materiału wyjściowego, 8 gramów rtęci.
Cynober można znaleźć na Ebay. Tuż obok chińskich termometrów :).
Niechlujny chemik robiący rtęć z cynobru
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Nie widzę sensu pieprzenia się z cynobrem przez kilka dni, skoro jest termometr. Niech ma jak chce.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Oczywiście może dostać to, czego chce. Po prostu nie decydujmy ZA niego, czego chce, a jedynie dajmy mu informacje o alternatywach. Nie musisz pieprzyć się z czymś, co ci się nie podoba.
A tak przy okazji, dlaczego nie zamieścisz linku do tych chińskich termometrów rtęciowych?
Oto jeden dla cynobru.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Chodzi o to, że wszystkie produkty zawierające rtęć muszą być zgłaszane w urzędzie celnym. To proste. Jestem pewien, że mogę znaleźć krajowy sklep, aby go kupić, ale nawet oni wymagają licencji. I jak powiedziałem, kupowanie 10 termometrów jest dość podejrzane, podczas gdy kupowanie kryształów cynobru jest całkowicie nieuregulowane.

Pytam tylko hipotetycznie, ale wolałbym zrobić własną rtęć, zamiast ryzykować, że zostanę złapany.
 
Top