Question Opary metyloaminy

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Witam, dwa pytania.
1. jak toksyczne są opary metyloaminy? czy wystarczy maska i kombinezon PP+PE?
2. chcę przeprowadzić reakcję metyloaminy w growboxie, czy opary metyloaminy są w porządku z materiałem growboxa? również czy można używać filtra węglowego do metyloaminy?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Mój ładunek metyloaminy 40% aq trafił do srebrnej plastikowej torby i cała srebrna powłoka rozpuściła się od oparów przechodzących przez zamknięte światło. Więc myślę, że twój growbox umrze w tym czasie.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Miałem do czynienia z metyloaminą tylko na świeżym powietrzu, więc nie mogę nic powiedzieć o toksyczności w małych pomieszczeniach.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
MeNH2 jest na pewno niezdrowe, samo to, że jest silną zasadą, powoduje, że atakuje tkankę, te aminy były używane jako środki dezynfekujące, zabijają zarazki i nie tylko te. W niższych stężeniach nadal śmierdzi pod niebiosa, ale nie spowoduje poważnych uszkodzeń, ale jest mdlący i to bardzo. Zamknięty układ reakcyjny, roztwory traktowane na zimno, a każdy smród można łatwo usunąć za pomocą butelki z rozpylaczem z rozcieńczonym roztworem kwasu cytrynowego. Spryskaj, spryskaj, spryskaj - martwe ryby zniknęły, witaj cytryno!
 
Top