METAMFETAMINA PSE-RP-I2 Redukcja

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
pseudo ekstrahowana droga Prosto do E, ponieważ metoda A / B nie działała dla mnie.
120 mg siarczanu pseudoefedryny + 5 mg loratadyny w jednej tabletce
10g siarczanu pseudoefedryny
15g granulatu krystalicznego jodu
5g RP
5ml h2o
refluks
zdarzyło mi się, że podczas reakcji po godzinie poluzowała się taśma uszczelniająca między szyjką banku a chłodnicą i zaczęło ostro dymić. czy to możliwe, że meta też wyparowała?
Stało się to w temperaturze 120 C. Wyłączyłem kuchenkę i poczekałem, aż ostygnie, abym mógł naprawić taśmę uszczelniającą. i znowu zacząłem ją podgrzewać, ale dopiero następnego dnia, bo potem nie miałem czasu.
Czy to możliwe, że ta przerwa uszkodziła reakcję?
Więc kiedy zacząłem podgrzewać go pod chłodnicą zwrotną (balon umieszczony na końcu) do 130 ° C, utrzymywałem tę temperaturę przez godzinę.
Następnie pozwoliłem mu ostygnąć i wlałem tam wodę i przefiltrowałem.
cała mieszanina była zielona. Czy to normalne?
Spodziewałem się, że będzie żółtawa lub przezroczysta
w każdym razie kontynuowałem, dodałem NAOH do ph 12+
następnie dodałem 2x 100ml ksylenu
(odłożyłem dolną warstwę)
Przemyłem ksylen zimnym, ciepłym i zimnym DH2O.
Umieściłem MgSO 4 w lejku Buchnera z bibułą filtracyjną, przez którą przelałem warstwę ksylenu.
Następnie zagazowałem warstwę ksylenu gazem hcl (nacl + h2so4 wysuszony nad CaCl2).
Jestem rozczarowany, spodziewałem się większej wydajności co najmniej 6g, zamiast tego mam 3g białego proszku.
Spróbuję go rekrystalizować.
Rozpuściłem ten proszek w zlewce w gorącym alkoholu izopropylowym, dodałem około 10 ml acetonu, przykryłem i włożyłem do zamrażarki.

Może szczęście mnie opuściło, może nie mam wystarczającej wiedzy.

oto rezultat

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Wolna baza metamfetaminy może ulotnić się wraz z oparami, ale może nie tylko. Ta technika syntezy wytwarza produkty uboczne reakcji, na co wskazuje kolor mieszaniny. Myślę, że tak niska wydajność jest spowodowana kombinacją czynników.
Czy to pierwszy raz, kiedy syntetyzujesz metę w ten sposób?
Myślę, że warto to powtórzyć i zdobyć doświadczenie.
Otrzymana meta wygląda świetnie na zdjęciu. Ekstrakcja, zakwaszenie i rekrystalizacja przebiegły pomyślnie.
Czy meta była dobrej jakości?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ustawiłem już tę reakcję około 2x, nigdy nie byłem w stanie tego zrobić. Dałem to znajomemu. Nie widziałem go od dłuższego czasu. Nie mam jak go o to zapytać. Z własnego punktu węchu wiem, że kiedy delektowałem się metą z dostępnych źródeł, meta była gorzka, miała specyficzny chemiczny zapach. Ten mój produkt również był gorzki, ale nie miał zapachu. Umieściłem mały kawałek produktu do rozpuszczenia w wodzie, a pomiar pH był niebieski.

Dziękuję za odpowiedź, na pewno spróbuję ponownie.
Następnie opublikuję moją pracę na forum
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Wygląda na to, że odniosłeś przyzwoity sukces. Próbowałem redukcji rp/i niezliczoną ilość razy i zawsze mam problemy z uzyskaniem czystego pfed, więc najczęściej moja reakcja kończy się niepowodzeniem.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nikt nie spadł z nieba i nie wie wszystkiego od razu, będziemy próbować dalej, nadzieja umiera ostatnia, a miłość, która trwa, jest niezbędna.

Życzę wielu sukcesów
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Ze względu na czas reakcji LWR 36-48 godzin (maks. 120°) 107,5-112,5° było idealne, a wzrost do 0,8 ml dh2o - 1g E. Zwrot wzrósł z 42% do 57%. Jeśli mają możliwość i czas, mogą spróbować.

Powodzenia
 
Top