Metoda dla zupełnie początkujących

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Będzie to moja pierwsza próba i szczerze mówiąc jest to przerażające, moja wiedza na temat chemii jest niewielka i nadal nie jestem pewien, którego przepisu użyć, byłbym naprawdę wdzięczny za pomoc w trzech tematach:

- Chemia ogólna, nie znam książek ani filmów, które mogłyby mi pomóc, ponieważ nie jestem osobą, która zwykle zagłębia się w chemię, więc cokolwiek na początek byłoby świetne, nie mogę nawet zacząć rozumieć, w jaki sposób te reakcje dają takie wyniki i które chemikalia mogę zastąpić innymi lub samemu syntetyzować ...

- Przepis na metę, najpierw rozważałem użycie efedryny wyekstrahowanej z tabletek(https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), ale moim zamiarem nie jest jej użycie, ale raczej sprawdzenie, czy możliwe jest osiągnięcie zysku w przyszłości (znam kilka osób, które handlują), a spojrzenie na ilość potrzebnej efedryny sprawiło, że zrezygnowałem z tego, kosztowałoby to około 20 ~ 30 dolarów, aby dostać w swoje ręce pojedynczy gram efedryny (używając tabletek, inne przepisy na efedrynę wydają się w 100% poza moim zasięgiem i całkowicie niezrozumiałe) i jak miałbym kupić setki pudełek leków OTC bez podnoszenia brwi? czy istnieje inny przepis, który jest możliwy do wykonania przez bardzo nowe (i biedne) laboratorium, ale który można również skalować do partii o wadze ~ 100 g? czy to za dużo?

- Chemikalia i sprzęt, jestem bardzo ostrożny, jeśli chodzi o zaufanie komukolwiek, kto w ogóle sprzedaje mi chemikalia do produkcji narkotyków, czy są jacyś dealerzy chemiczni w Ameryce Południowej, którzy są godni zaufania? i wreszcie kolby i wszystko inne jest na razie trochę za drogie, czy mogę zrób to sam, aby wyprodukować narkotyki? czy są jakieś przewodniki na ten temat?

Po raz kolejny będzie to moja pierwsza próba i jest przerażająca, każda pomoc jest mile widziana, z góry dziękuję.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Na stronie internetowej P2P meth znajduje się film. Poszukaj informacji na temat tego, jak zdobyć rzeczy potrzebne do samodzielnego wytworzenia P2P i zrób to. Shakenbake, redukcja brzozy i RED P/Iodine to metody wykorzystujące efedrynę. Metodą nie wymagającą prawie żadnego sprzętu jest Shaknenbake. Wystarczy zaopatrzyć się w twardą butelkę, tabletki pfed, baterie litowe, metanol, płyn startowy (eter dietylowy), sodę kaustyczną, azotan amonu i trochę kwasu siarkowego (powyżej 90%) i wyhodować kilka kulek, aby utrzymać ciśnienie w butelce. To by było na tyle
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Przyjrzę się temu, dziękuję
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Wyłącznie w celach edukacyjnych, aby nie spalić bloku wokół siebie... Weź przezroczystą butelkę po napoju gazowanym, plastikową z pokrywką. Dokładnie wyczyść i wysusz. Jakakolwiek woda lub wilgoć dostanie się na lit, to będzie problem. Osoba może wziąć równe części pseudo, ługu i granulatu z natychmiastowej prasy na zimno. Ponownie, nie niszcz opakowania z wodą w środku. I upewnij się, że to azotan amoniaku. To powie facetowi na woreczku aktywne rzeczy. Koleś umieściłby pokruszone tabletki i azotan amoniaku w butelce i dodał półtorej szklanki paliwa obozowego Coleman lub dowolnego materiału na bazie benzyny lakowej do butelki. Przydałaby się para szczypiec i zestaw noży tnących. Chwyć baterię litową AA u podstawy szczypcami i zacznij odklejać metalową obudowę wokół baterii. Będzie ciepła, bez obaw. Odklej ją do połowy, a następnie palcami wyciągnij rolkę plastiku ze środka i rozwiń ją. Będą tam dwie warstwy plastiku pokrytego ciemnym materiałem przypominającym metal i jeszcze jeden cienki kawałek w środku, który robi się ciemniejszy i cieplejszy. Ten środkowy kawałek to lit. Rozerwij go na 1-calowe kawałki i włóż do butelki. Szybko. Człowiek będzie chciał zrobić jedną baterię na pudełko. Na końcu dodaj ług i dobrze zakręć nakrętkę. Nie za mocno. Następnie zacznij wstrząsać. W zależności od warunków reakcja może rozpocząć się natychmiast lub może zająć trochę czasu. Butelka rozgrzeje się i wypełni gazami. Gdy poczujesz, że zaraz pęknie, delikatnie i powoli odkręć nakrętkę z dala od twarzy. Pojawi się bardzo silny zapach amoniaku, który może zaszkodzić, jeśli dostanie się do oczu lub płuc. Powtarzaj czynność, ciągle energicznie potrząsając, aż płyn ostygnie i nie będzie już pod ciśnieniem. Zdekantuj płyn do filtrów i szklanki. W innym pomieszczeniu użyj 2-litrowego dzbanka i umyj go na sucho. Umieść otwór w zakrętce na tyle duży, aby wcisnąć do niego cienką rurkę o długości około 2 stóp. Wbij ją na około centymetr. Wsyp do butelki filiżankę soli, a następnie 2 łyżki stołowe kwasu siarkowego. Nie używaj łyżki... Załóż pokrywkę. Szybko. Z domu zacznie wydobywać się dym. Włóż wąż do płynu z drugiej butelki i wiruj. Po zakończeniu wlej zawartość do filtra i usuń biały osad. Przyciśnij twardą książką lub czymkolwiek innym, odwiń i pozostaw do wyschnięcia. Zalej zimnym alkoholem Ethel lub acetonem i ponownie dociśnij. Odwiń i pozostaw do wyschnięcia. Gotowe
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Prawdopodobnie będziesz potrzebował trochę czasu (rok), zanim podejmiesz się tego zadania. Kiedyś nie rozumiano fizjologii, więc wiercono dziury w głowach ludzi, by spuścić z nich ciśnienie. Jest mało prawdopodobne, że odniesiesz sukces, nie wiedząc, jak to działa. Próbuję tylko zaoszczędzić trochę pieniędzy / palców
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tak, rozumiem, że najpierw będę musiał wiele zbadać i dziękuję za rozważenie mojego bezpieczeństwa, jednak nie wiem, od czego zacząć, próbując to zrozumieć, nie mam formalnej wiedzy na temat chemii i nie wiem, od czego zacząć, a wszystko tutaj w Ameryce Południowej jest tak drogie, że przyprawia mnie o zimne stopy, patrząc na cały sprzęt laboratoryjny. Czy masz jakieś książki, które mógłbyś mi polecić? Samouczki lub filmy też działają dobrze, dziękuję.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Chemistry Libre to widok, którego używałem do nauki podstawowych pojęć chemicznych, ale są setki innych, które nauczą cię tego samego. jeśli chodzi o metamfetaminę, istnieje tylko kilka podstawowych reakcji, które cię tam doprowadzą i mają nazwy, które możesz sprawdzić, aby uzyskać ogólny pogląd. reakcja redukcji / utleniania to 20 sposobów. Aminacja to kolejne 10. Redukcja podobna do brzozy i Leuckart są niezwykle popularne. lit i amoniak to brzoza, podobnie jak amalgamat glinu i kwas fosforowy / jodowy lub jodowodorowy. Ten link powinien zapewnić ci rozrywkę na jakiś czas https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
a jeśli masz pytanie, ten link prawdopodobnie zawiera odpowiedź. Użyj wyszukiwarki
jest tam wystarczająco dużo informacji, abyś mógł działać przez co najmniej 6 miesięcy (nie wiem, dlaczego jest napisane włącz ciasteczka, ale nie sugeruję włączania gówna Jacka).
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Przyjrzę się temu, bardzo dziękuję
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Kilka innych wskazówek: podczas odgazowywania butelkę należy zawsze trzymać w pozycji pionowej. Nie należy trzymać jej pod żadnym kątem, ponieważ wewnątrz butelki nie ma tlenu. Jeśli zauważysz, że kawałki litu zapalają się wewnątrz paliwa, gdy dotykają dolnej warstwy, powinno być w porządku. Ponieważ wewnątrz butelki nie ma tlenu, nic nie może się stać.
W sieci można znaleźć filmik, na którym jakiś głupi rządowy facet w pełnym kombinezonie wysadza się w powietrze na podjeździe, ponieważ przechylił butelkę podczas jej opróżniania. Wpuścił powietrze do reakcji i dał litowi tlen do zapalenia paliwa. Przezabawnie głupi tak zwany profesjonalista.
Ale cały cel polega na reakcji (stopieniu) litu z atmosferą amoniaku, aby utworzyć małe kropelki "płynnego litu", więc ciśnienie jest koniecznością. Następnie te kulki są w stanie zredukować pseudo/efedrynę.
W sieci jest też filmik na ten temat, ale bez dźwięku. Po prostu jakiś facet żuje gumę i pokazuje wszystkim gliniarzom, jak to zrobić. Robi całkiem niezłą robotę, zachowując spokój, nawet gdy prawie wybucha, ponieważ nie może uwolnić ciśnienia. Ale robi to i wszystko idzie dobrze. Jest też inny filmik z jakimś facetem chodzącym po lesie i robiącym to z VICE i przezabawny filmik z jakąś licealistką, która robi to z reporterem pytającym ją, czy zjadłaby baterie litowe.
Aha i nie używaj ponownie butelek reakcyjnych. Zawiodą, jeśli zostaną ponownie użyte. Dlatego najlepiej użyć jej raz i kupić nową.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jedna rada... Nie przechowuj NICZEGO używanego w tej metodzie. Obudowy baterii, butelki, węże i nie wyrzucaj tych rzeczy do śmieci lub na pobocze drogi. Gdy butelka się rozpadnie, dostanie się do niej woda i nastąpi zapłon. Spal wszystko w beczce lub wiadrze o pojemności 5 galonów.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Cześć, szukam pomocy, ponieważ nie wiem zbyt wiele, ale jestem dobry z moimi rękami, mogę dostać w swoje ręce 1 litr może więcej oleju bmk chciałem wiedzieć, jak zrobić to metodą krystaliczną duże udziały (nie mam laboratorium ani sprzętu, ale mogę improwizować).
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Będąc niedoświadczonym i, wybacz wyrażenie, ignorantem w zakresie prozy lub, jak zakładam, podstawowej chemii... Mądrze byłoby trzymać się tego, co ma się jako instrukcje, ponieważ proszek zmieniłby wszystko. Dobra zasada, ptak w ręku jest wart dwóch w krzakach. Zaleca się, aby przejść przez fazę eksperymentalną PO tym, jak nauczył się z doświadczenia.
Lol... Wszyscy tam byliśmy. Oczywiście mówiąc hipotetycznie.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tak, najpierw przeprowadzę badania, ale staram się dowiedzieć jak najwięcej i zobaczyć, jaki przepis będzie dla mnie wykonalny bez eksplodowania tajnego laboratorium lub zabicia się w tym procesie, małymi krokami, dzięki za radę
 
Top