Question Mefedron w Stanach Zjednoczonych?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Czy mefedron jest powszechny w Stanach Zjednoczonych?

Osobiście nigdy nie widziałem go oferowanego przez ulicznych sprzedawców, ale jestem pewien, że jest kupowany online.

Wydaje się, że ludzie początkowo by go nie polubili, ponieważ wydaje się być "substancją chemiczną do badań", ale być może gdyby cena była odpowiednia i dostarczono darmowe próbki, ludzie zdecydowanie by go polubili.

Wydaje się, że jest to niewykorzystany rynek.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
To samo ludzie mówią o flace A-pvp, a teraz na Florydzie panuje epidemia.
Mefedron był w bathsaltach
4mmc jest jak mieszanka mdma i kokainy.
1g można sprzedać za 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest to niewykorzystany rynek. Ma niskie koszty produkcji i działanie podobne do kokainy, łatwą syntezę i niedrogie prekursory. Można go sprzedawać za 30-35$/g i uzyskać ogromny zysk.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nie zaglądałem tutaj, ale cena za bromo 4-metylopropiofenon nie może być wyższa niż pmk EthGly, prawda? Mam kilogram tego za 300, wyobrażam sobie, że prekursor 4mmc jest bardziej podobny do 200.

Myślałem o tym przedziale cenowym, może 40 za gram. 60 wydaje się trochę wysokie, ponieważ wydaje się, że można to szybko wypalić, nawet samemu.

Kiedyś dostawałem dobrą kokainę za 60 za gram i dzieliłem się nią z przyjacielem na noc. 30 było rozsądną kwotą, ale pozwalało nam to robić najwyżej dwa razy w tygodniu. 40 za gram pozwoliłoby na podobne użycie znacznie więcej, jak 3 lub 4 razy w tygodniu, a to jest dobre dla biznesu. To tylko opinia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sprawdź ceny w okolicach Listing. Możesz produkować go samodzielnie w dość dużej skali przez krótki czas. Nie potrzebujesz dużego laboratorium. Jest tylko jedna wada, że 2-bromo-4'-metylopropiofenon ma silny zapach.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ta sama synteza jest jak bk mdma jak mmc, ale używasz innego prekursora bk-mdp2p
 
Top