Question Członek/rezydent

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chcę wiedzieć, jak zostać rezydentem/członkiem. Pamiętam, że czytałem jakiś czas temu, że członkostwo jest aktywne przez 30 dni (?), ale chcę się upewnić, że dobrze to zrozumiałem, ponieważ nie mogę znaleźć wątku, w którym to widziałem. Nie mam pojęcia, jak wygląda proces bycia rezydentem, więc jeśli ktoś wie, jak to działa, daj mi znać. Dzięki za pomoc :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Od teraz wszystkie statusy będą nadawane automatycznie i trzeba będzie na nie zapracować.
Domyślnie wszyscy świeżo zarejestrowani użytkownicy otrzymają status "Nowy członek"
Jeśli użytkownicy pozostaną z nami dłużej niż 30 dni i wykażą się w tym czasie niewielką aktywnością na forum, ich status zostanie zmieniony na "Członek".
Ponadto, jeśli "członek" będzie nadal korzystał z forum i wykaże się większą aktywnością w ciągu następnych 30 dni, wówczas otrzyma status "Rezydent"."

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Bardzo możliwe, że zrobisz to w 2 miesiące lub nie zrobisz tego wcale. Opierając się na języku tematu, brzmi to tak, jakby algorytm sprawdzał liczbę postów po 30 i 60 dniach i jeśli masz wystarczającą liczbę postów, otrzymujesz aktualizację statusu, a jeśli nie....idk, być może tabeluje to co miesiąc, dopóki nie opublikujesz wystarczającej liczby postów, lub może przestać się z tobą pieprzyć razem
 
Top