MDPV best ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Hej,

Niedawno nabyłem trochę MDPV. Właśnie zapoznałem się z pirosami, kiedy alpha pvp było u szczytu popularności. Jego popularność Ciekawi mnie najlepsza droga. Uwielbiałem haj, jeśli IV a pvp, więc jestem ciekawy... czy to dobrze vape. czy powinienem to całkowicie pominąć i iść prosto do igły?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
To naprawdę łatwe pytanie.
Jest tylko JEDEN
Jest tylko jeden ROA dla wszystkich Pyrros: Vaping.
Wszystko inne się marnuje.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
naprawdę? pv wydaje się być w proszku. ale tak, byłem w 100 procentach z tobą, dopóki gówno się nie pogorszyło i postanowiłem spróbować igły WOW.
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Na czym dokładnie polega problem z proszkiem i wapowaniem?
Jeśli znasz technikę (przesuwanie szklanki), możesz bardzo dobrze waporyzować.

Igła jest bardziej niebezpieczna, zadaje więcej obrażeń, a dla Pyrosa nie przynosi większej frajdy itp.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Myślisz, że?.. Miałem do czynienia z alpha pvp i chociaż uwielbiam ten roa, możesz poczuć, jak pali twoje kosmki i jestem pewien, że jest o wiele bardziej toksyczny. Ale zgodzę się, że wapowanie jest o wiele bardziej kompulsywne. Przynajmniej mogę odłożyć igłę na około 4 do 6 godzin między dawkami. Nie posunąłbym się tak daleko, aby powiedzieć, że jest to bezpieczny roa... spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma sposobu, aby spożywać to gówno w bezpieczny sposób... chodzi o redukcję szkód.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mam całkowitą rację, nie ma sposobu, aby używać piro w bezpieczny sposób, ja też jestem za redukcją szkód.
Próbowałem zwrócić uwagę na to, że wapowanie/palenie jest bardziej szkodliwe nie tylko dlatego, że jest kompulsywne - spieprza nasze płuca, zęby i głowę itp. bardziej niż slam co 4-6 godzin, ale także dlatego, że wapowanie wymaga umiejętności, ponieważ jeśli pvp lub pihp itp. zostanie spalony lub nawet przegrzany, może bardzo szybko pójść nie tak.
Widziałem grupę młodych "fajnych" dzieciaków w totalnej psychozie tylko dlatego, że myśleli, że wiedzą lepiej, obwiniam ich instynkt samozachowawczy, który nie jest wystarczająco rozwinięty....
Nie każdy ma "mentora", tak jak ja, który powiedziałby im, żeby porzucili zapalniczki / palniki, w przeciwnym razie ich kariera piro nie potrwa długo...

Zawsze zastanawiałem się, jak to jest IV a-pvp... IVowałem metę w tamtych czasach, looooooooooo dawno temu, i od tego czasu nie doświadczyłem niczego, z czym mógłbym to porównać. Może teraz, kiedy piszę ten post, mógłbym zebrać kilka doświadczeń, które mogłyby przypominać ten pośpiech, gdyby je połączyć.

Btw lubiłem wciągać małe porcje pvp między fajkami, ponieważ tworzyło to przerwy czasowe między fajkami, dzięki czemu osiągnięto przyzwoity pośpiech z wapowania:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 absolutnie może być używany odpowiedzialnie w rzeczywistości to rodzaj wymuszenia jednego również z powodu zerowego zwrotu w celu wytworzenia większej ilości dopaminy, a następnie zablokowania wychwytu zwrotnego wymaga czasu brak informacji na temat tego związku jest jedyną rzeczą, która jest z nim nie tak i kto może powiedzieć, że związek jest niemożliwy do odpowiedzialnego użycia to się nazywa teraz powiedz to sobie, jeśli nie słuchasz to może to ty masz problem
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nie chcę sprzedawać tego jako dobrego pomysłu i tak, jest to niesamowicie destrukcyjne i naprawdę tego nie polecam, ale jeśli chodzi o twój komentarz na temat pośpiechu. (Mam doświadczenie z a-pvp i kilkoma innymi pirosami), podobnie jak w przypadku kokainy, przypływ jest nie tylko bardziej intensywny, ale prawie przekształca się w inny, bardziej intensywny haj. Jest jednak bardzo destrukcyjny
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Chcę również zaznaczyć, że ludzie, których heroinę zażywam nie bez powodu, nie są nałogowymi narkomanami. Kokaina i piro zamienią cię w poduszkę do gry w mniej niż jeden dzień z powodu poczucia, że nigdy nie jesteś usatysfakcjonowany. Jestem bardziej ciekawy ludzi, którzy już próbowali tej drogi i vapowania lub czy mdpv jest ogólnie trudniejsze do vspe lub ma inny roa niż klasyczne pirosy, takie jak a-pvp. Jest drogi i nie chcę go zmarnować
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cześć! Czy mógłbyś mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć jakieś tłumaczenie?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Odpowiedzią jest wstrzyknięcie domięśniowe. Tak chłopaki, wierzcie lub nie, to najlepszy ROA dla piro. Najlepsze efekty i prawie nieistniejące skutki uboczne
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Tak jak ja mxe ahhh statyczność i to prawie oh *****, które nigdy nie nadchodzi

Iv 20mg mdpv jest drugim najbardziej euforycznym związkiem wszechczasów imo po prostu obserwuj dawkę wyższe dawki nie są zabawne, bezpieczne, nawet nie wpływają na czas trwania, ale całkowicie niszczą pragnienie prędkości.

Dwa centy
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Większość pyrosów świetnie radzi sobie z sokiem vape zero nic i dobrym mod tank. Jest to łatwe i wydajne. Oszczędza dużo produktu i nadal pozwala się rozerwać
Fajki do mety są dobre, ale wolę używać boskiego plemienia v4 przeznaczonego do wosku, ale jest fajny, ponieważ można użyć bicza wodnego i przymocować go do suchego bonga. Robię to, aby uzyskać potworne uderzenia. Mam wrażenie, że woda pochłania pirosy, więc jej nie używam.
Boofing jest zbliżony do I.V.
I.v. jest królem. Jeśli masz czysty syntezator, taki jak ten w Hiszpanii z s.i. sprzed lat, który nie pieprzy się z twoimi żyłami, ale inne syntezatory mocno spieprzyłyby moje gówno. A-pihp i aphp wypaliły mi żyły. Nie będę już i.v.. Ale ten pośpiech jest o wiele lepszy niż najlepsza koka, jest niesamowity i jeśli apvp kiedykolwiek wróci lub wymyślę, jak go zrobić, pójdę na najdłuższe obżarstwo w historii lol i kupię tyle, na ile mnie stać.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kiedyś robiłem wiele pevee, zwłaszcza gdy byłem legalny i mogę potwierdzić, że freebasing jest najlepszy dla pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamina tsunami
 
Top