Looking for a vendor SZUKAM DOSTAWCY HURTOWEGO (AUSTRALIA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hej wszystkim, mamy obecnie problemy z naszym obecnym dostawcą niektórych produktów, więc testujemy wody i sprawdzamy, czy ktoś jest w stanie wysyłać hurtowe ilości do Australii w uczciwych cenach, jakości i bezpieczeństwie.

Szukamy:
-KOKAINY
-MDMA
-KETAMINA

Jestem pewien, że wszyscy już wiedzą, że rynek w Australii jest bardzo dochodowy, bardziej dochodowy niż gdziekolwiek indziej na świecie, a to oznacza, że w grę wchodzą bardzo poważne pieniądze dla każdego. Działam na australijskiej scenie narkotykowej od prawie 8 lat i udało mi się zbudować i utrzymać bliskie relacje z grupami i ludźmi, którzy zarządzają i kontrolują rynek narkotykowy w Australii. Kontrolujemy większość dystrybucji w Australii. Kontrolujemy uliczne ceny hurtowych ilości, kontrolujemy, co i kiedy jest sprzedawane i robimy to, aby utrzymać stałą cenę uliczną według naszych upodobań. Mamy duży wpływ na grupy bikie oraz wiele rodzin i organizacji przestępczych w Australii. Jeśli kilogram lub więcej czegokolwiek zostanie sprzedane w Australii, będziemy o tym wiedzieć.
Osobiście zajmuję dość wysokie stanowisko w jednej z największych organizacji w Australii. Zajmuję się logistyką i głównie finansami firmy, w tym praniem pieniędzy i innymi ważnymi zadaniami.

Mając to na uwadze, zawsze szukamy nowych możliwości biznesowych i ludzi, z którymi możemy budować długoterminowe i owocne relacje. Od jakiegoś czasu mamy problemy z naszym obecnym dostawcą, ceny drastycznie wzrosły, zajęcia również wzrosły, a jakość uległa pogorszeniu. Szukamy teraz nowego źródła dla niektórych produktów, które wymieniłem powyżej.

Dzięki!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Zaoferowałem, że mam źródło tego, czego potrzebujesz, ale nie mam
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Jestem w stanie polecieć do Aus, jeśli masz drzwi w swoich agencjach alfabetycznych.
 
Top