Pytania dotyczące syntezy PMK/MDP2P na dużą skalę

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Z mojej ograniczonej wiedzy wynika, że istnieją dwa najlepsze sposoby tworzenia PMK/MDP2P: (do produkcji MDMA)
Jeden przy użyciu Safrolu, a drugi przy użyciu glicynianu PMK i kwasu solnego (tak mi się wydaje).


1. Czy ktoś zna jakieś dobre przewodniki dla obu reakcji?
2. Czy mam rację mówiąc, że metoda z glicynianem PMK tworzy racemiczny MDP2P? Jeśli tak, to jak mogę go przekształcić w zwykły MDP2P?
3. Czy ktoś zna dobrych dostawców / miejsca, w których można uzyskać chemikalia wymagane na dużą skalę?

Dzięki!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glicydan łatwiejszy
Istnieje kilka dróg, będziemy postępować w zależności od dostępności odczynników w danym regionie
Wszystkie warianty racematu
Jeśli początkiem jest glicynian, możemy spróbować pomóc. Napisz w PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Byłbym bardzo zainteresowany taką samą poradą, czy mógłbym napisać do Ciebie na PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
To samo

ktoś może opublikować dobrych dostawców glicynianu pmk?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Utwórz zgłoszenie
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tak więc... wygląda na to, że mam ten sam problem, co wiele osób... nowy ETHYL GLY jest trudny do uzyskania właściwych wyników... mam ten sam problem, co inne posty tutaj, ten brązowy gęsty olej, który wygląda na bardzo brudny... przepis, którego przestrzegałem:

-zmieszać 1,4 litra wody z 240 g NaOH i 1 kg etyloglinu w temperaturze 80º przez godzinę.
- dodać 650 g HCL w temperaturze 80º, mieszać również przez godzinę (czy nie za dużo HCL?)
-następnie separator
-następnie płukanie solanką + płukanie wodą 2 razy
-separator
-następnie destylacja próżniowa (jeszcze nie zrobiona, ponieważ nie byłem pewien, czy wszystko jest w porządku)
-następnie separator, aby usunąć kwasowość (dlaczego...już zrobiłem solankę.... nie wiem)
-potem znowu 500 ml wody i separator
-destylacja próżniowa, aż cała woda zniknie
-voila


To jest przepis, który miałem od mojego sprzedawcy pmk... ale kiedy zapytałem o kilka niejasnych szczegółów, nie wiedział... po prostu go sprzedał.

więc moje pytania tutaj:

sugestie dotyczące wszystkich kroków? jak temperatury, czasy i inne porady?
Czytałem tutaj, aby dodać hcl w tej samej temperaturze pierwszego kroku, czy to może być klucz do uzyskania czystego oleju?

tnx guys
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Spróbuj rozpocząć reakcję z wodorotlenkiem sodu w temperaturze 20-21*C i dodaj czas do 12 godzin.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Który czas? Czas mieszania z wodorotlenkiem, czas mieszania z hcl, czy co?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Próbowałem wysłać do ciebie wiadomość z kilkoma krytycznymi pytaniami, ale nie otrzymałem odpowiedzi od tygodni... Czy istnieje inny sposób bezpośredniego kontaktu z Tobą lub innymi ekspertami? Opracowałem pewien proces i chciałbym, aby został on zweryfikowany przez doświadczone osoby, jeśli to możliwe.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Możesz spróbować opublikować to tutaj, założę się, że jest tu kilka osób z doświadczeniem w tej dziedzinie...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Być może potrzebujemy filmu o tym, jak zsyntetyzować nowy chiński PMK do MDMA, rozwiązałoby to wiele wątpliwości.

Zachęciłbym się do tego, gdyby ktoś pokazał mi krok po kroku, mam 1kg PMK od stycznia i jest nietknięty.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Prosta reakcja. Problemem są surowce.
Numer CAS substancji, w PM, żeby tu nie zalewać. Jeśli to zrobimy, opublikuj to tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Numer CAS substancji, którą posiadam to: 28578-16-7

Mogę zdobyć potrzebne materiały bez większego problemu, jestem dobry w szukaniu.

Chciałbym być w stanie udzielić pomocy na forum w tej kwestii, nie ma nic jasnego na temat produkcji MDMA i jakieś zdjęcia/filmy byłyby dobre dla społeczności. Albo nauczyciela, który poprowadzi nas krok po kroku, a następnie opublikuje go na forum. Zachęcam do udokumentowania tego.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Czyli dh2o z wodorotlenkiem sodu mieszamy w 20*C i w tej temperaturze dodajemy glicynian pmk? Jeśli tak, to czy podgrzewasz w ciągu tych 12 godzin do 80*C? Czy utrzymujesz temperaturę 20*C przez 12 godzin?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Moja interpretacja tego, co powiedział William, to utrzymywanie go w temperaturze 20 stopni (temperatura pokojowa) przez 12 godzin. Więc nie, nie podgrzewaj.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ale to może zadziałać w przypadku starych pmk.... te nowe woskowe rzeczy nie stopią się w 20ªc.... IMO minimalna temperatura powinna być tuż powyżej temperatury topnienia tego materiału... 33º... w przeciwnym razie nieprawidłowo przeprowadzimy zmydlanie, bez stopionego wosku, mam na myśli.... mam rację?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Świeżo przygotowany wodny roztwór zasady ma określoną temperaturę. Jeśli schłodzimy roztwór w niskiej temperaturze, reakcja również powinna przebiegać.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Ale problem polega na tym, że krótki wzrost temperatury spowodowany przez NAOH nie jest wystarczający do stopienia go.... jest to normalnie duża i solidna skała, a jej obróbka jest trudna... bardzo trudna, ponieważ przykleja się wszędzie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Można to zrobić w dowolnej temperaturze, począwszy od temperatury pokojowej. Im wyższa temperatura, tym szybsza reakcja, ale także większa szansa na uzyskanie produktów ubocznych.
 
Top