Pranie pieniędzy na dużą skalę

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Chciałbym dowiedzieć się więcej o praniu pieniędzy w dużych ilościach

Jakich technik używają osoby piorące?
W jakie firmy inwestują?
W jaki sposób uzyskują konta bankowe z gotówką?

Wiem, że wiele karteli udaje się do Dubaju i przekazuje swoje pieniądze firmom powierniczym, ale w jaki sposób firmy powiernicze piorą pieniądze?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Założenie konta bankowego na fałszywe nazwisko jest proste, jeśli poszperasz na forum, znajdziesz tam również poradnik, po prostu go sprawdź.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Nie zawsze miałem fałszywe konto bankowe, a moje pieniądze były tylko kilkoma tysiącami, chcieli dowodu, skąd pochodzą pieniądze i dane osoby, która je wysyła Dali mi 6 miesięcy na przywrócenie ich do normy, zamknęli konto po tym czasie, trzymając się BTC.
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
20
Points
3
Przeczytaj mój wątek
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Myślę, że chodzi mu o to, by wyglądało to na całkowicie legalne. Istnieje wiele sztuczek. Mój znajomy tata co miesiąc kupuje samochód i sprzedaje go po 30 dniach. Ma również osobisty kontakt z jednym z tych rynków kart podarunkowych, gdzie kupuje kilkaset stojaków z samochodami podarunkowymi i sprzedaje je z powrotem facetowi minus 3%, dostaje paragon i całe 9 jardów. Zajmuje się kryptowalutami i daytradingiem, na którym zarabia około 10% miesięcznie.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Znajdź bogatych ludzi, daj im brudną gotówkę, aby zainwestowali swoje legalne pieniądze w twoją firmę. Na przykład daj im 50 tysięcy, aby zainwestowali 40-45 tysięcy ze swojego konta bankowego w twoją firmę. Teraz masz legalną firmę w pełni spłaconą. Następnie otwórz jakąś firmę działającą tylko za gotówkę, taką jak pralnia, fast food, pizza, myjnia samochodowa i wystawiaj fałszywe faktury lub paragony.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Biznes, którego nie można skontrolować - pralnie są dobre. Salony opalania. "Sprzedaż sztuki" to kolejny dobry pomysł - wartość jest wewnętrzna lub subiektywna, innymi słowy, produkt jest wyjątkowy i kosztuje tyle, ile kupujący jest skłonny zapłacić. Studio malarskie lub różne rzemiosła. Nawet muzyka.

Jest takie forum w dark necie o nazwie "Dread", które prawdopodobnie powiedziałoby ci wszystko, co chciałbyś wiedzieć. Nie spędziłem tam czasu, ale mam przyjaciela, który przysięga na tę stronę.
Pełna przydatnych informacji dla ludzi "takich jak my".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Myślę, że ważną rzeczą jest posiadanie legalnej firmy, w której można wyczyścić swoje pieniądze. Masz więc przeciętny biznes (myjnię samochodową). Nie zarabia dużo pieniędzy, ale możesz włożyć w niego część swoich nielegalnych pieniędzy i nazwać to zyskiem
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 to może być naprawdę łatwiejsze, stwórz własne nft, a następnie kup je za monero. Nie musisz wymieniać kryptowalut na gotówkę i nie musisz otwierać jakiejś firmy. Zapłacisz podatki od zysku z nft i będziesz miał wyprane pieniądze.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Zapomniałem o NTF. Czy one nadal istnieją? Wiem, że straciły na popularności po upadku kryptowalut. Czy powróciły?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 tak, mają mniejszą popularność niż lata temu, ale nadal działają i mają dobry rynek
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Będę musiał przyjrzeć się im ponownie. Dostałem kilka, kiedy zaczęli i zapomniałem o nich. Może jestem bogaty!!! Haha
 
Top