To po prostu niesprawiedliwe

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Dlaczego to nie może mieć miejsca w Stanach. W tej chwili metamfetamina jest po prostu do dupy.
Od mniej więcej czasu, gdy Covid stał się hitem, dobry produkt okazał się nieuchwytny. Jest mnóstwo tego "ogromnego kawałka kryształu" z odłamkami ważącymi ponad funt każdy, ale to kompletne śmieci, co mogę tylko podejrzewać, że jest to ISOpropylobenzyloamina.
Dlatego tu jestem.
Nie próbuję produkować na sprzedaż
Ciężko pracuję na swoje pieniądze, myślę, że zasługuję na to, by móc je wydawać na to, co wybiorę, ale do czego zmierza ten świat, że bez względu na to, ile masz pieniędzy, nie możesz kupić nawet przyzwoitego produktu.

Pamiętam, że w latach 03-04 meta kosztowała nawet 500 za 8 kulek (okolice Nowego Orleanu) i nie mogłem uwierzyć, że wtedy tyle płaciłem, ale przynajmniej sprawiało to, że byłeś na haju i napalony jak diabli. W tym momencie oddałbym wszystko, żeby tylko mieć możliwość ponownego zdobycia tego.

Przepraszam za ten rant, po prostu musiałem się wyładować


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zgadzam się z tobą w tej sytuacji. 30 gramów śmieci na każdym kroku. Zrobiłem
Test topnienia na niektórych kilka tygodni temu (probówka z termometrem podłączonym do boku w pArrafinie na gorącej płycie) i kolor mnie zszokował, jak kurwa, stopił się w 144 ° C (czy to było 141?) W każdym razie wiedziałem dokładnie, co to oznacza. Dla mnie oznaczało to, że jest to 50% msm i 50% D,L. Większość zafałszowań topi się w znacznie wyższej temperaturze niż msm, czyli 109°C. 109+175÷2=142°C. Pachnie również siarką, gdy się topi Czy wiesz, że 😏 wiele osób myślało, że rząd. Wprowadził zakaz stosowania pseudoefedryny, ale tak naprawdę tak nie było. Możesz iść do apteki, pokazać dowód tożsamości i kupić 3000 mg na raz. Osoba może legalnie kupić 9000 mg miesięcznie. Niektóre stany mają bardziej rygorystyczne wytyczne, 2 stany są tylko na receptę, ale około 40 stanów nie ma prawa i po prostu przestrzega prawa federalnego. Można nawet kupić 7500 mg miesięcznie za pośrednictwem poczty. Tracisz około 12% na reakcję w masie molowej i myślę, że prawdopodobnie robisz dobrze, aby uzyskać 80% skutecznie, ale 67% z 9 gramów to wciąż 6 gramów miesięcznie czystego Dextro. Na osobę. Oczywiście nie produkują żadnych pudełek, które są 30-100 lub 100-30, więc w rzeczywistości patrzysz na 20-120. Allegra D IA obsługuje 30-120 sztuk, ale kosztuje 36 dolarów i i tak nie mogę jej znaleźć, a ja tego nie zapłacę. W innych wiadomościach Chińczycy sprzedają D-meth na alibaba za $100/g
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Ale co z problemami związanymi z ekstrakcją?
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Co ktoś powiedział, że ma sens o super gak Ponieważ bez względu na to, jak dobrze wyglądały ekstrakcje kogoś, kogo spotkałem I (on / ona) zrobił je wszystkie .straight to be straight to e, Ten, który używa węgla aktywnego i startu żywności, dosłownie Każda ekstrakcja na kilku różnych markach pseudo. 24, 12, red hot..

Wszystkie wyszły gówno.

Teraz mogę powiedzieć, że wspomniana osoba nigdy nie wypróbowała żadnej z tabletek allegra d lub takich tabletek, tylko walfed lub markowy sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Ciężko pracuję na swoje pieniądze, myślę, że zasługuję na to, by móc je wydawać na to, co wybiorę, ale do czego zmierza ten świat, że bez względu na to, ile masz pieniędzy, nie możesz kupić nawet przyzwoitego produktu".

Może po prostu boją się, że jesteśmy w stanie zrobić tak wiele rzeczy za pomocą (nazywam to wtyczkami, ponieważ przez krótki czas poszerza to tę możliwość, jak w przeglądarce, że tak powiem) i może nawet gorsze dla nich byłoby to, że więcej ludzi zaczęłoby kwestionować system, a następnie zdać sobie sprawę, czym jest banda małp z bronią i krawatami, a dzięki temu zauważyli, oczywiście, również odwrócić się od tych "fetysz sprawia, że małpy w szarych workach na śmieci".


Myślę, że to jest ich największy strach.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Nie rozumiem, dlaczego wciąż widzę posty o tym, że nie mogę używać pigułek z powodu gak lol, są pigułki, które działają dobrze... bardzo satysfakcjonujące. Ten sam proces co 20 lat temu lol
 
Top