• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (P*****) Zaproś do nas swojego dilera narkotyków!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Hej, czy wiedzieliście, że jeśli zaprosisz kogoś do dołączenia, a on to zrobi, otrzymasz pieniądze. Jeśli osoba, którą zaprosisz, osiągnie status dealera, otrzymasz dużo pieniędzy, myślę o 100 $ ORAZ procent depozytu ze wszystkich transakcji. Są też inne korzyści i bonusy.
Stany Zjednoczone są tutaj bardzo słabo reprezentowane. Nie policzyłem, ilu jest dealerów, ale za mało. Nie ma depozytu (wiele rynków go wymaga), opłaty są niskie, pieniądze są tu bezpieczniejsze niż gdziekolwiek na świecie, mogą być bezpieczniejsze niż w kieszeni. Z należytą starannością, bezpieczniej jest sprzedawać tutaj. Kupiłem tutaj narkotyki warte prawdopodobnie 5000 dolarów i ani razu nie zostałem oszukany, a nie wiem nic o dilerach, od których kupowałem. Wiem, w jakim stanie jest adres zwrotny i to wszystko. Nie ma żadnych informacji, które można by ode mnie wyciągnąć, gówno wiem o handlarzach narkotyków. Nikt nie przyjdzie do ich domu o 3 nad ranem. Nikt nie powie czegoś głupiego przez telefon. Nie będziesz jeździł z narkotykami. Policja nie może otwierać poczty, więc jeśli narkotyki są w paczkach z przesyłką pocztową, policjanci nie mogą jej otworzyć. Muszą wezwać inspektora pocztowego
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Dzwoniłeś? Lol, ale tak na serio, to nie wiem dlaczego moje zdjęcia zostały podzielone na górę i dół mojego komentarza.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 33
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 31
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 33

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
KURWA MAĆ! Czuję ich zapach stąd. Świeżo skoszony trawnik z kocimi szczynami i końskim gównem. 😄 wprowadził je na rynek. Imgrowałem grzyby przez lata i nie mogę nawet na nie patrzeć bez chęci zwymiotowania. Na pewno są to niezłe okazy. Mnóstwo ludzi chce je kupić
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Przyglądałem się kilku dostawcom na innym rynku i będę testował jeden lub dwa produkty. Coś, co zauważyłem na 2 innych rynkach, to zweryfikowana historia recenzji sprzedawców i statystyki sprzedaży, które są wymienione i przeniesione z innych rynków, na których sprzedawali lub nadal sprzedają. To tylko pomysł na przyciągnięcie doświadczonych sprzedawców do amerykańskiej sekcji BB.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Racja, udało mi się zwinąć dostawcę i myślę, że będzie pasował i spodoba mu się tutaj. Jak tylko wszystko do mnie wróci, zamierzam szybko przenieść go na stanowisko sprzedawcy, ponieważ się kwalifikuje
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Uwielbiam tę grupę! Potrzebujemy więcej ludzi
 
Top