Przesyłka międzynarodowa bezpośrednio do Wielkiej Brytanii?

bluecheese

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć, ludzie czają się od jakiegoś czasu i czytają wszystkie świetne informacje, więc wielkie dzięki dla BB!!!

Czy ktoś z Brytyjczyków wie, jak wysłać paczkę międzynarodową bezpośrednio do skrytki, takiej jak inpost lub do odbioru.

Lata temu mogłem użyć adresu sklepu z moim imieniem i nazwiskiem, aby wysłać UPS bezpośrednio do tego sklepu monopolowego, ale wydaje się, że już nie działa, bez utraty dostawy i otrzymania karty przez moją skrzynkę pocztową w celu zmiany kolejności.

Wiem, że w Niemczech i Polsce istnieją skrytki odbiorcze do użytku z DHL i Inpost.

W Wielkiej Brytanii mamy wszędzie skrytki Inpost, ale nie mogę ustalić, którzy międzynarodowi kurierzy wysyłają przesyłki bezpośrednio do tych skrytek.

Czy są tam jacyś eksperci od logistyki, którzy wiedzą, jak to zrobić? Nie chcę niczego podpisywać, po prostu wysyłać bezpośrednio do skrytki, najlepiej 24 godziny na dobę i odbierać z kodem w przypadku dostaw międzynarodowych... Z góry wielkie dzięki.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Paczka EVRi nie wymaga dowodu tożsamości, wystarczy kod QR do zeskanowania bez podawania danych osobowych.

 
Top