Question Zapytanie o międzynarodową wysyłkę i ukryte metody pakowania

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Cześć wszystkim,

Jestem RDX, nowy sprzedawca tutaj i chcę rozszerzyć swój zasięg międzynarodowy. Chciałem prosić o kilka porad dotyczących:

1. Najlepsze praktyki dotyczące wysyłki międzynarodowej: Jakie metody wysyłki produktów na całym świecie są najbardziej niezawodne, zwłaszcza jeśli chodzi o unikanie kwestii celnych?


2. Niewidoczne opakowanie: Zdaję sobie sprawę, że ukrywanie jest kluczowe, ale będę wdzięczny za wszelkie sugestie dotyczące najlepszych technik pakowania, które sprawdziły się w Twoim przypadku. Jakieś konkretne materiały, techniki lub strategie, które minimalizują ryzyko wykrycia?



Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady od bardziej doświadczonych użytkowników. Jeśli wolisz podzielić się nimi prywatnie, napisz do mnie.

Z góry dzięki!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Rozmawialiśmy już na ten temat kilka razy. Jeśli spojrzysz poniżej tego postu na podobne wątki, mogą tam być. Kiedyś sprzedawałem kontrabandę za granicę i na deklaracji celnej nazywałem ją próbką handlową. Powodem jest to, że jeśli nie jest to próbka, prawdopodobnie zapłaciłeś za nią i podatki lub opłaty mogą być należne, co spowodowałoby kontrolę paczki, a osoba odbierająca mogłaby się go przestraszyć. Najlepszym ukryciem jest brak ukrycia. Jeśli chodzi o kontenery, nie ma niczego, czego nie mogliby przejrzeć. Możesz pomyśleć: "hehe, nie widzą przez ołów!" Właśnie dlatego nie chcesz go używać. Zastanawialiby się, co do cholery próbujesz ukryć za tym ołowiem. Mylar niczego nie zatrzymuje. Szare maszyny, które mają, mogą określić, czy jest to substancja organiczna, metal nieorganiczny....my opinia jest ukryta na widoku. To ecstacy? Włóż to do słoika i wydrukuj etykietę dla frankensense. Jeśli nigdy nie zauważyłeś, są identyczne dla oka. Znajdź podobny produkt. Należy uważać, aby nie było to nic regulowanego ani nie zawierało materiałów z niczego regulowanego. Nie alkohol, nie tytoń, nie nazywaj tego rośliną (większość krajów ma przepisy przeciwko zagranicznym roślinom ze względu na obawy o gatunki inwazyjne), zrób z tego najbardziej przyziemne gówno, jakie możesz sobie wyobrazić. Wydrukuj fałszywą fakturę i dodaj ją. Wydrukuj stronę z bzdurami przypominającymi instrukcje lub inne fałszywe produkty, które twoja fałszywa firma sprzedaje.
To wszystko są opinie. Jeszcze 20 opinii i będziesz miał teorię
Witamy na stronie
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dziękujemy za podzielenie się tak cennymi spostrzeżeniami. Koncepcja ukrywania się na widoku, szczególnie w przypadku podejścia "próbki komercyjnej", ma wiele sensu. Pomysł, że mniej ukrycia może czasami oznaczać mniej podejrzeń, jest czymś, co na pewno uwzględnię.

Co byś polecił w przypadku czegoś takiego jak krystaliczna metamfetamina, jeśli chodzi o opakowanie, aby utrzymać ją całkowicie pod radarem bez przyciągania niepotrzebnej uwagi? Interesuje mnie również twoje zdanie na temat strategii "próbki komercyjnej" - czy sprawdziła się ona pod kontrolą, czy też istnieją konkretne scenariusze, w których może okazać się nieskuteczna?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Czy miałeś na myśli sól do kąpieli? Wydrukuj ładną naklejkę z mydlaną wanną, jakąś wymyślną nazwą, efektami (kojące, nawilżające skórę itp.), wagą próbki i umieść ją na torbie/butelce. Dodaj wizytówkę swojej fikcyjnej firmy, która pasuje do zadeklarowanego nadawcy i dołącz kartę produktu z zastosowaniem, dawkowaniem, składnikami (które skopiujesz z rzeczywistego produktu soli do kąpieli) i instrukcjami bezpieczeństwa (wywołać wymioty po połknięciu i skonsultować się z lekarzem itp.)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Oczywiście nic nie jest pewne. Sprzedawałem na rynku międzynarodowym przez około 8 lat i straciłem 2 paczki, ale 95% mojej sprzedaży było krajowe, więc prawdopodobnie stanowi to... może 5% zostało zajętych.
Słyszałeś kiedyś o msm? To suplement diety, ale także najpopularniejsza odmiana metamfetaminy. Możesz być butikowym centrum odnowy biologicznej sprzedającym msm osobom z artretyzmem. Prawdopodobnie mógłbyś kupić kilka małych pojemników, ostrożnie je wymieniać i ponownie zamykać
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Teraz marka msm jest na Mercari za 5 dolarów, to tylko słoik, który chcesz. Widziałem wiele w brązowych lub mylarowych zgrzewanych zip-top bGs. Wystarczy pobrać dobre zdjęcie etykiety i nakleić na nią
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Chciałem tylko wyrazić wdzięczność za cenne spostrzeżenia. Doceniam cały twój wkład!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Bracie, nie wiem co myśleć o twoim pytaniu? Oczywiście nie jestem zły, ale raczej zszokowany😅. Z powodzeniem wysyłam rzeczy na cały świat. Straciłem tylko jedną paczkę po stronie usps (nie celnej) w moim samochodzie. Ale czy naprawdę chcesz, żebym pokazał moje metody? Czy tylko żartujesz? Dla mnie podstawą w tej pracy jest samorozwój. Nie otrzymałem żadnej pomocy na starcie. Kiedy sam coś wymyślisz, nie możesz nikogo winić. To dla mnie właściwy sposób myślenia o tej pracy. A dla ciebie mam radę: zawsze staraj się być wyjątkowy. To powinno wystarczyć. Poza tym jestem pewien, że agenci również czytają nasze forum, więc nie oczekuj, że ktoś ci coś pokaże, zwłaszcza jeśli jest to wyjątkowe 😉 błogosławię cię i powodzenia. Zawsze możesz zapytać przez DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Widziałem niewidzialne opakowanie zanurzone w tekturze.
 
Top