Question Gdyby ktoś zaczynał od zera, gdzie byś go skierował?

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Chemia leków interesuje mnie bezgranicznie. Rzeczywista chemia już nie tak bardzo.

Chciałbym usiąść i nauczyć się podstaw. Mam wolny czas i internet.

Gdzie powinienem szukać podstaw chemii? Youtube?

Ile czasu zajęłoby mi nauczenie się produkcji czegoś takiego jak alprazolam?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Przy takim sformułowaniu pytania nikt nie udzieli ci odpowiedzi. Ucz się, próbuj, poprawiaj błędy, ucz się ponownie, próbuj ponownie.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mój drogi przyjacielu, całkowicie rozumiem twój sposób myślenia, ale jeśli mogę, sugeruję z całego serca, abyś spróbował zrozumieć również podstawy, a następnie dla każdej dokumentacji związanej z lekiem, proszę, poinformuj się o zjawiskach związanych z procesem przygotowawczym. Youtube to dobry początek, ustawił mnie również na właściwej ścieżce obok praktycznej chemii organicznej Vogela (to duży .pdf, nie bój się, wiele cię nauczy) zacznij od zrozumienia ogólnych / nieorganicznych podstawowych pojęć, a następnie przejdź do podstawowych technik laboratoryjnych (rekrystalizacja, destylacja, ekstrakcja kwasowo-zasadowa i oczywiście sama synteza i inne metody oczyszczania filtracja próżniowa, solenie, rozpuszczalniki, odczynniki itp...) następnie musisz poradzić sobie z pisaniem struktur molekularnych i nomenklaturą (ich nazywaniem). Alprazolam jest silny i nawet jeśli istnieje dość nowa, gorąca metoda jego prostej syntezy z możliwych do uzyskania prekursorów (2-amino-5-chloro-benzofenon + chlorek 2-bromo-propionylo-chlorek + hydrazyna + rozpuszczalniki i sprzęt) uprzejmie zalecam rozpoczęcie od kilku eksperymentów praktycznych przed manipulowaniem niebezpiecznymi chemikaliami, a także najpierw zrobić diazepam (ponieważ jest mniej silny i jesteś około dziesięciokrotnie mniej narażony na przypadkowe przedawkowanie), nie musisz też używać hydrazyny, która jest dość wybuchowa. Zacznij od prostych rzeczy, takich jak fluoresceina i pracuj nad amfetaminą, syntetyzując własny 2-fenylo-nitropropen i dlaczego nie nitroetan (może to być demotywująco frustrujące, ale jest to coś, z czym wszyscy się zgadzamy), w każdym razie na bitchute.com jest użytkownik o nazwie ChemPlayer... oglądaj jego filmy i ucz się od niego praktyki i używaj Vogel's jako słownika dla Pihkal, który powinien być twoją biblią do studiowania przynajmniej do czasu, aż zaczniesz widzieć i rozumieć wzorce i co oznacza każdy krok (Sasha wykonał świetną robotę, wyjaśniając każdy powód wykonywanych kroków). Powodzenia i powodzenia!

P.S. Zdaję sobie sprawę, że twoim celem są środki uspokajające i mam szczerą nadzieję, że wzbogacenie się nie jest twoim planem, ale zwiększenie twojej wartości jako osoby, aby być godnym potomkiem Prometeusza, GHB jest znacznie łatwiejszym do wykonania środkiem uspokajającym, ale ma swoje niebezpieczeństwa w użyciu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
VITRIOL! (V.I.T.R.O.L.)
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Ocultum Lapidem.

Mądrość jest egzystencjalnym celem zrozumienia otaczającego świata i pochodzi z refleksji wewnętrznej i poszukiwania w głębi siebie. Eksperymentowanie z materią jest metaforą odnajdywania SAMEGO SIEBIE.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Witam. To naprawdę trudne, szczere pytanie. Ja również podzielam to pragnienie, aby nauczyć się tych rzeczy o wiele więcej niż tylko interesujące. Uzyskanie odpowiedzi na podstawowe pytania może być tutaj trochę trudne. Bez szacunku, to forum jest znacznie bardziej zaawansowane i ma różne cele. moje metody były do tej pory takie. zacznij jeść, oddychać i spać chemię.Postawiłem sobie jeden cel do osiągnięcia, więcej niż to w tak skomplikowanej i różnorodnej dziedzinie po prostu by się nie wydarzyło. obejrzyj każdy film na youtube, który znajdziesz, nawet jeśli pozornie nie dotyczy twoich zainteresowań. musisz stworzyć podstawy podstaw. powiedzmy, że weź udział w kursie online dla gen. chem. i / lub chem. 1./2. kup całą aparaturę i po prostu sprawdź ją, aby zobaczyć, jak wszystko pasuje i działa razem. jeśli jest jedna rzecz, którą chciałbyś zrobić, może kup wszystkie chemikalia, tylko po to, aby je mieć. przestudiuj do cholery arkusze msds i naucz się wszystkich podstawowych właściwości i reagentów. zasadniczo robi i nie robi.Przestudiuj ppe, aby zobaczyć, co tam jest dla bezpiecznych przedmiotów i dowiedz się o nich wszystkich. Przestudiuj warunki przechowywania i metody przechowywania tych chemikaliów, aby nie spowodować chemicznego opadu... śmiać się... a co najważniejsze, podziel się ze mną każdym sposobem, który znajdziesz, bardziej skutecznym niż powyżej, też jestem trochę zagubiony... śmiać się.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mądrze powiedziałeś! Proszę, spróbuj wysłać mi PM, być może uznam, że jesteś wart moich prywatnych i spersonalizowanych wskazówek, aby osiągnąć swój cel, doradzając ci w tej sprawie. W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, mogę również pomóc Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz i pracować nad produktem w takiej kolejności, abyś na zawsze zrozumiał, co musisz wiedzieć. Na szczęście pojawiła się nowa i mniej skomplikowana metoda na to, czego chcesz, ale będziesz potrzebował wskazówek krok po kroku, dla których oferuję swoje usługi. Wszyscy moi stażyści osiągnęli sukces w różnych dziedzinach, a ja jestem pasjonatem sedacji, więc jestem gotów pomóc ci zarówno tutaj, jak i bardziej pożądanie prywatnie.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zacznij od nauczenia się, jak wyodrębnić DMT. Następnie dowiedz się, jak przekształcić DMT w sok vape. Gdy już to opanujesz, możesz dowiedzieć się, jak przekształcić CBD w aktywne kannabinoidy.

To powinno zapewnić ci zajęcie na jakiś czas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Ekstrakcja DMT jest najbardziej edukacyjnym i skutecznym punktem wyjścia, istnieje wiele metod w całym Internecie i mogę sprawdzić, czy ta, którą wybierzesz, jest odpowiednia. Nauczy cię ekstrakcji alkaloidu z materiału roślinnego (kora korzenia Mimosa hostilis jest najlepszym sposobem), w nieco zabawny sposób ten preparat działa lepiej z laboratorium getta i metodami (domyślam się, że wszystko zostanie wyjaśnione, ale moja rada jest taka, że powinieneś użyć rozpuszczalnika organicznego tak czystego, jak to tylko możliwe i o przyzwoicie niskiej temperaturze wrzenia C6-C8 lub inaczej eteru naftowego, będziesz także musiał zaopatrzyć się w strzykawkę tak dużą, jak to tylko możliwe, ponieważ te używane do czyszczenia uszu 60-150 ml można znaleźć w sklepie paramedycznym, a nie w normalnej aptece, pipeta do gotowania jest również bardzo pomocna) oprócz słoików i innych rzeczy, możesz potrzebować młynka do kawy (może być używany do gotowania żywności po oczyszczeniu), nie zapomnij o dużym lejku (plastik jest ok, polimer typu HDPE jest najlepszy) i może zanurzalnej grzałce akwariowej, aby utrzymać mieszaninę w temperaturze około 40 ° C (termometr jest pomocny), Papier pH dobrze jest mieć, ale nie jest to konieczne, a na koniec, ale nie mniej ważne, naczynie pyrex do umieszczenia w zamrażarce oraz miarka i pęseta do zbierania kryształów, bibuła filtracyjna (kawa jest wystarczająco dobra) służy do umieszczania kryształów i pozwalania im wchłaniać płyn na powierzchni. Po zebraniu kryształów z zamrażarki można pozostawić naczynie z pozostałym płynem, aby odparować jego część (ostrożnie można użyć suszarki do włosów) przed umieszczeniem go z powrotem i uzyskaniem kolejnego zbioru. Jeśli chodzi o chemię CBD, jeszcze jej nie próbowałem, ale jest dla mnie atrakcyjna i może pewnego dnia to zrobię... Pozdrawiam serdecznie!
 

HULKMAN

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 21, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Jestem również początkującym chemikiem z aspiracjami i entuzjazmem, ten wątek był bardzo pomocny, dziękuję,
 
Top