Jak można zostać oszukanym

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Głównym celem każdego oszusta jest zdobycie pieniędzy poprzez ominięcie usługi BB Escrow. Pamiętaj, że oszuści są bardzo kreatywni i znajdują miliony powodów, aby przekonać Cię do pominięcia escrow.

Bardzo często oszuści używają następujących argumentów:
1. Kurs wymiany bitcoinów mnie przeraża, niech połowa płatności zostanie dokonana bezpośrednio przeze mnie, a druga połowa przez escrow.
2. Nie pracuję przez escrow, zostałem tam oszukany. Tobie też nie radzę.
3. Codziennie zawieram transakcje warte dziesiątki tysięcy dolarów. Nie zamierzam bawić się twoimi 100$ w escrow. Albo zamów bez escrow, albo nawet nie marnuj mojego czasu.
4. Spójrz na moje recenzje, nie ma sensu, żebym cię oszukiwał. Jestem uczciwą osobą!


Uzupełnij swoje opcje w sekcji komentarzy, drodzy członkowie forum.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Przejdę przez escrow
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Szkoda, że nie ma pośrednika, który dostaje produkt przed kupującym, aby w 100% sprawdzić, co zostało wysłane....

Podobnie jak w przypadku centrum przechowywania escrow, sprzedawcy wysyłają przedmioty do centrum, aby mogli dokładnie sprawdzić, co to jest przed wysłaniem go do kupującego, w ten sposób obie strony byłyby szczęśliwsze...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Mówisz o odsprzedaży. To już wymyślono. Zespół BB Forum pracuje nad zaproszeniem firm z branży farmaceutycznej i stworzeniem wygodnego, anonimowego i niezawodnego środowiska dla wszystkich stron.
środowisko dla wszystkich stron. Niestety, nie może pojawić się natychmiast wszędzie, to ogromne zadanie, które wymaga udziału wielu przedsiębiorców na całym świecie.
-Rzym nie został zbudowany w jeden dzień (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Wszystko, czego potrzebujesz, to kilku członków zespołu BB, którzy są gotowi przyjąć produkty od dostawców. W ten sposób nie będzie żadnych transakcji poza escrow. Powiedzmy, że zamówiłem z Chin 5 kg PMK. Nie mam sprzętu laboratoryjnego do testowania produktu, jakości, a nawet tego, jaki jest rzeczywisty produkt od tego dostawcy, więc gdybyśmy mieli centrum przechowywania, w którym sprzedawca wysyła przedmiot do centrum, aby mogli sprawdzić, czy wszystko jest takie, jak twierdzi sprzedawca, zanim zostanie wysłane do kupującego. Następnie wysłać do kupującego po zakończeniu testów. Obie strony płacą również za dostawę. Sprzedawca płaci za dostawę do centrum, a następnie kupujący płaci za dostawę z centrum, wszystkie transakcje mogą być zawierane za pośrednictwem escrow 100% bezpieczniej w ten sposób kupujący nie będą składać skarg ani oznaczać sprzedawców oszustami, ponieważ zostały już przetestowane / sprawdzone przez zespół BB.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Całkowicie zgadzam się z tym, że większość ludzi nie może przetestować tego, co dostaje, więc musimy dążyć do opracowania opcji testowania odczynników dla najbardziej wymagających chemikaliów.
Zobacz sytuację, w której zamówiona metamfetamina została przyjęta, a mózg ćpuna natychmiast skoczył na wyrzut dopaminy, a ty kliknąłeś, że transakcja była w porządku, ale co się stało?
Pomyśl, czy nawet kiedy dostajesz metę i myślisz, że tak nie jest, jak sędziowie mogą obiektywnie znaleźć prawdę?

Ilu kupujących to ludzie, którzy kłamią, że otrzymują złe produkty i mają prawdziwe i dobre, myślę, że żaden.
Jak mówimy tutaj nasz klient nasz pan
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Muszę być bardzo głupi, ale jak mogę doładować moje konto tutaj? Wszystkie adresy podane przy próbie wpłaty Bitcoinów na moje konto są nieważne na Coinbase. Więc nie będę mógł dokonać przelewu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Na profilu @HEISENBERG znajduje się sekcja Rozwiązywanie problemów i jak dodać środki do portfela.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Problemem 100% jest występowanie spacji przed lub po adresie portfela podczas kopiowania adresu.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Dziękuję bardzo, widziałem twoją odpowiedź w innym poście i sprawdziłem i miałeś 100% racji! Więc usunąłem spacje i zadziałało jak urok!
Dzięki!
 
Top