Jak zsyntetyzować 4-MethylProPioPhenone?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cześć, ludzie! Przyszedłem tutaj z takim pytaniem, ponieważ ostatnio pojawiły się ogromne trudności z uzyskaniem 4MP. Nie chcę zamawiać go z Chin czy coś. Wiem, że synteza 4MP nie jest dużo trudniejsza od bromowania (4mmc). Chcę więc zrobić to sam. Ostatnio znalazłem reakcję Friedela-Craftsa, ale nie pomogło mi to zbytnio, ponieważ nie znalazłem dokładnych informacji. Czy ktoś wie jak to zrobić? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Można go zamówić z europy również jaki problem widzisz
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metylopropiofenonu wprowadza się do 100 ml chloroformu w obecności niewielkiej ilości drobno zmielonego chlorku glinu, a roztwór 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) bromu w 20 ml chloroformu dodaje się kroplami, jednocześnie chłodząc w łaźni lodowej. Mieszaninę pozostawia się do przereagowania przez noc w temperaturze otoczenia. Następnie filtruje się ją, odparowuje rozpuszczalnik z przesączu, a krystaliczną pozostałość przemywa się eterem dietylowym. Uzyskano 21,5 g kryształów. A jeśli możesz potrzebować jakichkolwiek pytań Forder lub zamówić po prostu PM me mate mamy do czynienia tylko z naszymi klientami z UE tylko
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Zbyt duże ryzyko. Takie przesyłki pocztowe są niebezpieczne w moim kraju.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nie, nie jest to niebezpieczne, gdy dotyczy to nas, sir, po prostu PM, a ja dyskretnie udzielę ci wskazówek, jak to działa.
 
Top