Question Jak przemycić narkotyki w samolocie?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii dostaję amph za kilka dni i chcę wiedzieć, jak mogę zabrać go ze sobą do samolotu, ponieważ muszę wkrótce udać się do Malezji (jak w ciągu następnego tygodnia lub 2, mam rodzinne rzeczy dzieje)

Mam butelkę tych suplementów magnezu, które są w kapsułkach, pomyślałem o napełnieniu kapsułek amfą i włożeniu ich z powrotem do butelki. czy to dobry pomysł? gdybym ponownie zamknął go za pomocą małej plastikowej uszczelki, czy jakoś by go nie otworzyli?

Mam też telefon z wyjmowanym tyłem i baterią. jeśli włożę je do woreczka i włożę woreczek do telefonu, czy go znajdą? jeśli są jakieś inne alternatywy, daj znać ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
To będzie niewielka ilość, najwyżej gram lub dwa. Czy mogę po prostu włożyć ten shi do stanika?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Jedziesz do Malezji i ukrywasz narkotyki przy sobie? Tak, to dobry plan, jeśli nie musisz wracać do szkoły w przyszłym roku. Kraje muzułmańskie mogą być nieco surowe i sprawdzają wszystko. Powiedziałbym, żeby zabrać ze sobą zakrwawioną szmatę, a kiedy przygotowujesz się do lądowania, włóż narkotyki do sejfu wodnego i umieść go w kuchni, a następnie umieść tam szmatę nasączoną krwią, a jeśli masz pecha, że zostaniesz przeszukany, popłacz się trochę i podaj im brudną szmatę, która jest w twoich spodniach. Trochę paskudne, ale bije 8-13 lat, które Malezja da ci za wniesienie narkotyków do królestwa Allaha. Powodzenia
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Najważniejszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę na granicach Bliskiego i Dalekiego Wschodu jest to, że powinieneś radzić sobie z różnicami kulturowymi i ważnymi czynnikami wyglądu, zachowując się w zwykły i znormalizowany sposób. Zachowywanie się w sposób rzucający się w oczy i podejrzany w tłumie będzie się wyróżniać.

Im mniej uwagi, tym więcej swobody

Nie wiem jak można działać legalnie. (Nigdy wcześniej nie próbowałem czegoś takiego)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Latałem po całych Stanach, umieszczając go na spodzie stóp. skaner tego nie pokazuje. martwię się tylko, że pies go powącha. powiedziano mi, że tutaj szukają tylko materiałów wybuchowych, a nie narkotyków.
Zabrałem go do Singapuru w ten sam sposób z Indonezji
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Cześć,

Mam nadzieję, że czytasz to w domu, a nie w zatłoczonym, parującym malezyjskim areszcie śledczym.

Żarty na bok, nigdy, przenigdy nie polecałbym nikomu zabierania na pokład niczego podobnego do broni palnej, materiałów wybuchowych i nielegalnych narkotyków. Nie ma znaczenia, czy myślisz, że jest to niewielka ilość i możesz ją ukryć, czy też jest to duża ilość i chcesz ją połknąć. To, co martwi mnie najbardziej, to fakt, że jesteś skłonny zaryzykować prawdopodobnie dziesięciolecia swojej wolności odebranej za najmniejszą ilość jakiegokolwiek narkotyku w tych krajach. Indonezja, Brunei, Malezja, Chiny, Wietnam, Tajlandia - i prawie wszystkie kraje, które nie są w Unii Europejskiej, zrobią straszne rzeczy z twoim życiem i samopoczuciem za oskarżenia o narkotyki. Do diabła, nawet w UE skończy się to źle, jedyną różnicą jest to, że nie dostaniesz dosłownego wyroku dożywocia lub faktycznego wyroku śmierci.
Ja, we wczesnych latach 20-tych, byłem uzależniony od heroiny i kokainy. Miałem nieograniczony zapas tego (prawie) w Wielkiej Brytanii. Wracałem do mojego kraju w UE i musiałem zabrać zapasy na 10 dni. Byłem bardzo naiwny i zbyt pewny siebie. Zapakowałem 10 g świetnej afgańskiej heroiny w 15-20 małych kamieni, które owinąłem papierem do palenia i podwójną warstwą folii spożywczej, która została zgrzana. Każdy kamień wkładałem do różnych rzeczy osobistych: na przykład jeden do jednej skarpetki, drugi do następnej; dwa do małej kieszeni dżinsów; jeden do bokserek (na 10 dni zabiera się wiele par bokserek i skarpetek); składałem T-shirty i tam też wkładałem jeden kamień. Wszystkie rzeczy z heroiną w środku składałem i prasowałem naprawdę dobrze, nawet prasowałem, żeby wyglądały naprawdę prestiżowo, a celnik nie chciał być nieuprzejmym wieśniakiem i brudzić mi ubrań na wakacje. Tego dnia byłem trzeźwy, bez ulicznych ciuchów, bez dziwnego "gangsterskiego" zachowania.
Zrobiłem to dwa razy. Patrzę na to z perspektywy czasu i nigdy nie zrobiłbym tego w tym wieku. Po prostu miałem szczęście. Na każdym lotnisku są psy. Wiem, że w Azji Południowo-Wschodniej przemyt narkotyków i terroryzm budzą duże obawy, więc wkładają dodatkowy wysiłek w próby wykrycia tych przedmiotów.

Zdecydowanie sugeruję, abyś nawet nie rozważał robienia tego. Pamiętaj, że zrobiłem to około 15 lat temu. Ochrona lotniska z roku na rok coraz lepiej radzi sobie z przechwytywaniem zakazanych przedmiotów.

Sugeruję skorzystanie z usług DHL, UPS lub innej firmy kurierskiej dostępnej w danym regionie i używanie fałszywych nazwisk, telefonów z palnikiem, jednorazowych kont e-mail i pustych adresów typu safe-house.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Mówię to całkowicie poważnie. Więzienie okręgowe, w którym pracuję, ma skaner ciała, który nie omija NICZEGO. Widziałem ekran, gdy ktoś w nim był. Cylindryczne... urządzenie o długości około 2 cali i nie zapomnij dołączyć sznurka. Nie wkładaj do niego plastikowej torby. Żadnej folii. Żadnych kapsułek. Prawdopodobnie spróbowałbym rozpuścić substancję, nasączyć ją w prawdziwym tamponie, pozostawić do wyschnięcia, związać kilka razy sznurkiem, aby zachować kształt i pokryć wazeliną lub balsamem do ust lub czymś wodood*****ym i ultracienkim. To lata twojego życia, które poświęcasz na ukrywanie się przed ich technologią.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Mam znajomego, który powiedział, że chce wysłać mi rzeczy pocztą, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. prawdopodobnie po prostu spróbuję znaleźć wtyczkę tutaj.

hai z Malezji btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Spróbuj bezpiecznego wytrzeźwienia w ciągu 3 tygodni
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Napełnij puste kapsułki i umieść je w butelce z suplementem wraz z innymi rzeczywistymi tabletkami suplementu.
 
Top