Question jak kupić bitcoiny bez tożsamości

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Cześć, zawrę tutaj umowę, ale nie mogę znaleźć miejsca, w którym mogę kupić bitcoiny bez weryfikacji tożsamości, potrzebuję pomocy, proszę 🙏
Czy ktoś wie, jak kupić bitcoiny bez weryfikacji tożsamości?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
pobierz exodus! działa świetnie i nigdy nie kazał mi niczego weryfikować :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
660
Points
93
Deals
8
Exodus używa moonpay do zakupów kryptowalut i ma KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Tak, ale nie wymaga żadnej weryfikacji tożsamości, o co prosił. Nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów ani danych osobowych, jak robią to inne aplikacje/portfele.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
omg ^^; tak mi przykro
Nigdy nie musiałem niczego weryfikować, ale tylko otrzymywałem pieniądze od innych ludzi/wysyłałem pieniądze, nigdy nie KUPIŁEM żadnej kryptowaluty w samej aplikacji.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Bitcoin ATM, a może ktoś sprzedaje go lokalnie bez weryfikacji.
Istnieją również sprzedawcy na dw marketplaces można wysłać gotówkę z listem i otrzymasz btc lub leki.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Są one dobre i w ogóle, ale osobiście nie ufam wysyłaniu ludziom pieniędzy bez zastosowania pewnych środków ochronnych (np. escrow).

Jeśli zapłacisz pierwszy, generalnie zostaniesz oszukany. Mówię z doświadczenia.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Masz rację, że wokół jest tak wielu oszustów, inną kosztowną opcją byłoby kupowanie btc z danymi osobowymi, a następnie umieszczanie ich w coimixerze.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Nie, nie ma tanich 0,4% alternatywnych btc tumblers po prostu poczekaj na to
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Zwykle chodzę do atm. Niektórzy poproszą o numer telefonu, więc weź palnik i fałszywy dowód tożsamości. (Dlaczego po prostu nie pójść z monero. Zaoszczędzisz sobie wielu bólów głowy w przyszłości).
Po otrzymaniu bitcoinów wymieszaj je i ustaw na maksymalną prywatność. Po prostu bądź cierpliwy. Robię 3 transfery portfela i mieszam za każdym razem, ale jestem po paranoicznej stronie, więc nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz. Moja rada to monero. Używam lokalnego monero i nigdy nie miałem problemu. Po prostu zawsze myśl 5 kroków do przodu i pomyśl o wszystkim, co to jest, a powinno być dobrze
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Twoja opinia pomogła mi Dziękuję, tak, moim zdaniem Montero jest najlepszą alternatywą wczoraj zamierzałem kupić Bitcoin od kogoś lokalnie, a on zamierzał wysłać Bitcoin z binance, ale znalazł opłaty za przelew w wysokości 51 USD, to dużo, to szalone
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Localmonero pozwala kupować XMR bez KYC. Jest to bardziej anonimowa waluta, ale jeśli chcesz, możesz ją wymienić na BTC. Osobiście lubię portfel cake.
 
Top