Question Jak mogę zrobić ecstasy?

high

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam, chcę zrobić ecstasy na własny użytek. Ale nie wiem jak to zrobić.

Czy ktoś może mi pomóc, jak to zrobić?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
wszystkie twoje pytania mają tutaj odpowiedzi, czytaj uważnie i szukaj potrzebnych informacji, musisz tylko przejrzeć forum !!!.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Pomyśleliśmy, że warto to usłyszeć.
1. Przeczytaj forum.
2. Wiedzieć, czego się chce.
3. Zdecyduj, jak to osiągnąć.
4. Zrób to.

Chcesz XTC, nie jesteśmy zbytnio zaangażowani w tę dziedzinę, ale jeśli się nie mylimy, możesz uciec od używania MDMA, więc oto, co sugerujemy:
Zdobądź MDMA, albo zrób je sam (istnieje niezliczona ilość wątków na ten temat, wystarczy poszukać), albo kup je od kogoś innego (najlepiej od zaufanego sprzedawcy/producenta).
Przygotuj tabletki. (informacje zaczerpnięte z tego przewodnika: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/pill-tablet-pressing-guide.6310/#post-25584 )
W przewodniku autor chce zrobić xanax, ale możesz użyć tych samych informacji do zrobienia tabletek XTC, po prostu modyfikując Math do swoich potrzeb:
Powiedzmy, że jedna tabletka XTC waży około 300 mg. Jedna normalna dawka MDMA wynosi około 100 mg, a dzięki tym informacjom możemy powiedzieć, że potrzebujemy 200 mg nieaktywnego składnika na pigułkę (spoiwo = nieaktywny składnik, rzeczy, które sprawiają, że pigułka pozostaje w kształcie, w który ją wciskasz).
Matematyka:
1g MDMA = 1000mg = 10 tabletek.
Na każdy 1g MDMA potrzebujemy 2g spoiwa (nieaktywnego składnika).
1 tabletka = 100mg MDMA + 200mg spoiwa.
Reszta instrukcji powinna być taka sama, mieszaj swoje rzeczy tak długo, jak to możliwe, aby uniknąć gorących punktów i użyj wybranej prasy do tabletek.

(ważne jest, aby zawsze testować swoje narkotyki, jeśli kupujesz je od kogoś innego, używaj zestawów testowych).
Jeśli jest tu ktoś, kto jest ekspertem w tej dziedzinie, prosimy o odpowiedź tutaj, na wypadek gdybyśmy popełnili jakieś błędy, popraw nas.
 
Top