Question pomoc w syntezie chlorku propinolu

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Mam odczynnik taki jak na tym filmie, czy mogę otrzymać chlorek propinolu przez pojedynczą destylację?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
będziesz musiał kilkakrotnie przeczytać na głos PROPIONIC ACID CHLORIDE, a następnie przeczytać o odczynniku chlorującym... nierozsądnie jest próbować tego jako początkujący.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Próbowałem destylować destylator w temperaturze 75 stopni 40 mm hg.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
czy to zadziałało? zaangażowane rzeczy są prawdziwym zagrożeniem lub przynajmniej bardzo nieprzyjemne w interakcji.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Wydziela dużo zapachu, miałem maskę przeciwgazową na pół twarzy, ale paliła mi oczy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Oglądałem to wcześniej i zapomniałem czego używali do chlorowania. Przez jakiś czas miałem butelkę kwasu propionowego, którą kupiłem, gdy byłem pijany. Nigdy jej nie otworzyłem. Wolałbym ją oddać niż wyrzucić, co może być wielkim nie. Nie sądzę, żeby mojej żonie się to spodobało. Nie jest fanką chemii kuchennej. Nie bardziej podoba jej się chemia łazienkowa. Gdyby zobaczyła, co się stało, gdy nie było jej w domu 🫡 co mogę z tym zrobić? Ewentualnie zostawię go gdzieś, gdzie rzadko się podróżuje, podam współrzędne i każdy, kto chce, może go zdobyć
 
Top