Question Potrzebna pomoc w odzyskaniu rzeczy mojego przyjaciela!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
W chwili konieczności mój przyjaciel miał około 8 uncji odłamków metamfetaminy, które wrzucił do galonu wody destylowanej, aby uniknąć znalezienia ich przez niebieskich chłopców. To zadziałało i było wtedy świetnym posunięciem, ale odparowaliśmy część wody i wróciła jako biały puszysty proszek. Nadal spełnia swoje zadanie, ale on chce go odzyskać w postaci odłamków, ponieważ tego wszyscy oczekują. Czy możesz podać mi krok po kroku? Oboje będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Rozpuść proszek w acetonie i pozwól mu powoli odparować. Kluczowe jest, aby robić to powoli.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Pomoże to podgrzać roztwór mety/acetonu blisko punktu wrzenia acetonu, jednocześnie delikatnie go mieszając, co pomoże prawidłowo rozpuścić proszek.

To, czego szukasz, to rekrystalizacja metamfetaminy, myślę, że pomaga wiedzieć :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Stwierdziłem, że jest bardziej wydajny, jeśli zostanie pozostawiony w zimnym środowisku, nie wiem dlaczego
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Rany, co ja ci mówiłem o pomaganiu ludziom tylko na podstawie wcześniejszego doświadczenia? Dziękuję panie Ramsay, wygląda na to, że uratował pan sytuację.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie, nie jest poprawne! Uzyskaj 99,9% alkohol izopropylowy klasy ACS. Doprowadź go do wrzenia, a następnie zalej nim produkt w innym szklanym kubku. To, co się nie rozpuści, jest śmieciem. Po oddzieleniu płynu od stałych śmieci, wlej go do szklanego naczynia do pieczenia i pozwól mu usiąść, nie przeszkadzaj, ruch psuje proces, więc pozwól mu ostygnąć do temperatury pokojowej, a następnie ostrożnie włóż go do lodówki, aż osiągnie to, co większość lodówek powinna być ustawiona na około 33 stopnie, gdy osiągnie tę temperaturę, przenieś ją do zamrażarki, aż osiągnie około -3 stopnie, a następnie gotowe. Nadal może znajdować się w nim płyn, więc przelej go przez filtr, aby usunąć resztki płynu i pozwól kryształom wyschnąć, a następnie pozbądź się alkoholu. Jeśli chcesz, możesz użyć lampy grzewczej, aby przyspieszyć proces suszenia. Po tym i całkowitym wyschnięciu, lubię umyć zimnym acetonem, aby pozbyć się zanieczyszczeń, które zwykle znajdują się na zewnętrznej części kryształów. Lubię też ponownie zagotować płyn po oddzieleniu dobrego płynu podczas usuwania śmieci, które się nie rozpuszczają, a wcześniej zamieniłem go już w proszek i wykonałem płukanie acetonem i oczywiście pozwoliłem mu wyschnąć przed wrzącą alkoholową częścią procesu. ale nie jest to konieczne. Najlepszym sposobem na podgrzanie go jest zagotowanie wody na patelni i umieszczenie alkoholu w szklance wewnątrz patelni z wrzącą wodą. W ten sposób istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wzniecenia szalejącego piekła! Oczywiście, nie bądź idiotą i nie wlewaj zbyt dużo wody na patelnię, tak aby przelała się do szklanki, ponieważ byłoby to całkowicie niedorozwinięte i byłoby poważnym faulem imprezowym, a także kosztownym!
 
Top