POMOC I PORADY

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szukam najlepszego sposobu na wyodrębnienie cięcia z Meth. Pierwszy raz na tym wspaniałym forum, więc proszę o wybaczenie wszelkich niepoprawnych sformułowań. W tej chwili nie jestem w stanie wyprodukować własnego produktu, więc jestem zmuszony zdobyć to, co mogę. Mam środki na zakup, ale produkt nie jest klasy A. Początkowo podejrzewałem, że cięcie to MSN, ale wierzę, że mam do czynienia z innymi substancjami. Moim głównym celem jest posiadanie produktu wysokiej jakości. Szukałem i badałem i poza myciem acetonem, a nawet używaniem pieca konwekcyjnego do usuwania wspomnianych zanieczyszczeń, tak naprawdę nie działa. Umyłem 5 uncji i straciłem znaczną ilość produktu; pozostały 2 uncje. Uważam, że nawet po umyciu cięcie jest tak daleko we wspomnianym produkcie, że całkowite usunięcie wydaje się niemożliwe. Mimo to produkt był słaby, powodował bóle głowy i stawów. Brzmi jak MSN, ale naprawdę wierzę, że jest to coś innego. Jakieś pomysły, co to może być i jak to wyeliminować. Nowe sztuczki lub pomysły byłyby świetne. Kupiłem produkt z kilku różnych źródeł, ale wszystkie wydają się być zanieczyszczone. Jestem tutaj ograniczony i byłbym wdzięczny za wszelkie porady. Chciałbym produkować własny produkt, ale po prostu nie wierzę, że mogę teraz zdobyć wszystkie niezbędne elementy, aby spełnić to moje marzenie. Pozostaje mi więc opracować ten plan, aby jak najlepiej wykorzystać to, co jest dostępne. Wszelkie porady będą bardzo mile widziane.
Dziękuję
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cześć. Jak nazywa się MSN? Możesz wyjaśnić?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN to skrót od metylosulfonylometanu. Jest on sprzedawany tutaj jako suplement witaminowy. Używa się go również dla zwierząt. Po podgrzaniu substancja zamienia się w idealny kryształ, który wygląda identycznie jak lód. Prawie niemożliwe do rozpoznania, chyba że się go pali i wydaje się, że właśnie w ten sposób jest rozpoznawany. W przypadku moich IV lub użytkowników, którzy prychają, zwykle nie czują smaku ani różnicy, tylko że produkt jest słaby i zdecydowanie jest czymś pocięty. Uważam jednak, że możliwe jest, że jest to jakiś inny rodzaj nowego cięcia, który jest używany i zastanawiam się, czy istnieje procedura, której mógłbym użyć do zidentyfikowania substancji i sposobu jej usunięcia. Nie sądzę, aby w tej chwili było to możliwe. Sprawdzam różne rzeczy, ale jestem zmęczony radzeniem sobie z tym problemem i jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu mam kogoś inteligentnego i na tym poziomie, aby zapytać. Doceniam i wysłucham każdej opinii.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Może to być izopropylobenzyloamina? Teraz jest to częstsze cięcie
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Witam,

MSN można usunąć zimnym acetonem.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Cześć, 7 lat temu użyłem alkoholu do oczyszczenia mety, rozpuściłem cały produkt I użyłem czegoś takiego
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
a następnego dnia znalazłem metę w pojemniku ORAZ nacięcie po bokach pojemnika, ale w tym momencie odrzuciłem ten materiał i wszystko się zmieniło
 
Top