uprawa chwastów

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zastanawiam się nad zakupem nasion i ich uprawą, ale nie wiem, gdzie kupić je w zaufanej witrynie.
Który rodzaj chwastów jest lepszy i czy muszę używać specjalnych produktów do uprawy i produkcji wysokiej jakości chwastów?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Duży wpływ na to ma położenie geograficzne. Zwykle lepiej jest uzyskać genetykę bez przekraczania granic międzynarodowych, co daje większe szanse na to, że nie zostanie ona przejęta. Lubię używać dobrych środków organicznych, ponieważ uprawiam głównie dla siebie, ale jacks 123 lub master blend są dobrym wyborem ekonomicznym w USA, jeśli uprawiasz hydroponikę lub glebę nieorganiczną.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję bardzo, poszukam gdzieś, gdzie mogę kupić te produkty.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jeśli zamierzasz uprawiać ją w domu, wszystkie rodzaje roślin będą rosły, o ile zrobisz to samo środowisko zewnętrzne w domu. jeśli chcesz sativa head, polecam jack herrera lub white widow. jeśli chcesz jakiś rodzaj indica, możesz kupić big bud afghanian kush lub bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Polecam europejskie nasiona kalifornijskie lub kanadyjskie z dobrego banku nasion. Tak, potrzebujesz produktów, aby uzyskać najlepszą wydajność.
minimum, którego będziesz potrzebować:
-stymulator korzeni
-stymulant wzrostu.
-stymulant kwitnienia.

Bardzo ważne jest, aby umyć korzenie co najmniej 2 tygodnie przed cięciem.
Po umyciu nie dodaję żadnego produktu do wody. Zauważysz to w smaku i w gardle.

Jeśli uprawa odbywa się na zewnątrz, potrzebne będą produkty przeciw szkodnikom.

Jeśli masz dostęp do wody z osmozy, używaj jej.

PH idealnej wody między 6,5-7,5

w przypadku uprawy indoor.

Należy bardzo dobrze kontrolować temperaturę i wilgotność.
W ciągu dnia nie może przekraczać 25°, a w nocy nie może spaść poniżej 15°.
Im młodsze rośliny, tym więcej wilgoci potrzebują.

Zalecam stosowanie naturalnych nawozów, jeśli dopiero zaczynasz uprawę.

Prawdopodobnie zapomniałem o wielu rzeczach. Możesz porozmawiać ze mną przez wiadomość, a postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To zależy od tego, gdzie się znajdujesz. Temperatura obszaru i wszystko to
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jeśli uprawiasz rośliny w pomieszczeniach, musisz mieć 18 godzin światła na wzrost i 12 godzin na kwitnienie. Jeśli chcesz sadzić rośliny na zewnątrz, teraz jest dobry czas, aby zacząć, gdy zaczyna się dobra pogoda i wydłużają się godziny nasłonecznienia☀️
kup dobrą glebę i dobre nawozy. bądź bardzo ostrożny z owadami uprawianymi na zewnątrz!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Świetny wątek!

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w Internecie, na youtube i google (fora).

Zalecamy uprawę indoor, w namiocie do uprawy. Wszystkie nasze zioła są uprawiane w namiotach z codzienną kontrolą doświadczonego hodowcy.

Uprawa konopi jest jak sztuka, delikatna i wymaga czasu (dużo), aby ją opanować. Uprawa konopi powinna być traktowana jako hobby, a nigdy jako praca. Jeśli uprawiasz konopie jako pracę, w końcu staniesz się chciwy i pominiesz kroki, popełniając błędy.

Uprawa indoor jest najlepsza, ponieważ możesz kontrolować każdą pojedynczą zmienną.

Jeśli chodzi o to, jaki rodzaj marihuany powinieneś uprawiać:
1. Zacznij od automatycznych kwiatów (kwitną po prawie 100 dniach od zasadzenia, a nawet krócej).
2. Na początku zrób tylko dwie rośliny.
3. Dowiedz się, jak leczyć wszystkie choroby, które mogą wystąpić u rośliny.
4. Wyciąganie wniosków z procesu uprawy.
5. Rozwijaj swoją grę. Może to obejmować wiele rzeczy, uprawę większej liczby roślin, większy namiot, automatyczny system karmienia, uprawę większej liczby odmian.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Jeśli jest to czysto zarobkowe, idź na amnezję na kokosie i zdobądź optyczny klimat. To zdecydowanie najłatwiejszy sposób na maksymalny zysk
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Istnieje kilka miejsc do wysyłki nasion, potrzebujesz na to funduszy. takich jak kabina, oświetlenie, powietrze, filtr węglowy, płynny nawóz i suplement diety i wiele innych. musisz także wiedzieć, jak o nią dbać i stan rośliny. istnieje kilka tureckich forów, które możesz sprawdzić.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim

Możesz sprawdzić stronę growweedeasy.com
Była dla mnie bardzo pomocna lata temu, kiedy zaczynałem uprawę w Rosji. Można tam znaleźć wiele poradników i odpowiedzi na każde pytanie dotyczące uprawy. Społeczność jest silna i pomocna.

Jestem nowy na tej stronie, przyszedłem tutaj, aby spróbować sprzedawać zioło online i być może inne rzeczy. Właściwie nigdy w życiu nie sprzedawałem online, poruszałem się w starej szkole twarzą w twarz :)
Uprawiamy w Barcelonie z zespołem od kilku lat, rynek jest trudny, ale jakość zioła jest świetna. Uważam, że konkurencja jest naprawdę dobra dla klientów końcowych. Ale trzeba się bardziej postarać i ciężej pracować przy uprawie, więc bardziej chodzi tu o kulturę i szacunek niż o pieniądze.
Więc jeśli macie jakieś rekomendacje, od czego zacząć, byłbym naprawdę wdzięczny

W razie potrzeby mam również możliwość zakupu prawie wszystkiego tutaj w Barcelonie po cenach hurtowych.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A co do nasion.
To zależy od gustu. Obecnie istnieje wiele dobrych genetyk i polecam wydać nieco więcej pieniędzy na nasiona, ale mają one świetną jakość.
Moją ulubioną odmianą jest Headbanger od Carma Genetics. To legendarna odmiana, najsilniejszy haj, jaki kiedykolwiek miałem, a tolerancja prawie się nie rozwija.
Ale są to zwykłe nasiona i trzeba trochę umiejętności, aby je wyhodować. Ale możesz znaleźć informacje na growweedeasy, jeśli wybierzesz tę ścieżkę

Powinieneś zacząć od nasion automatycznych lub feminizowanych przez kilka cykli.
 
Top