Dostarczanie narkotyków kumplom w więzieniu!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
17
Points
3
Zamierzałem dołączyć zdjęcia, ale napotkałem trudności techniczne.

Jako przykładu użyję metamfetaminy.

Bierzemy paczkę papierosów, wyrzucamy około połowy tytoniu i dodajemy kilka kryształków (oczywiście będą małe i połamane)

Dodaj tytoń z powrotem, a teraz załadujesz papierosa kryształkami z powrotem do paczki.

Podczas wizyty po prostu wręcz papierosy jako prezent.

Sposób, w jaki będą palić kryształ, polega na używaniu papierosów, więc będą wkładać dawkę około jednej trzeciej drogi w dół i dodawać tytoń z powrotem. Kiedy palą (powoli), ciepło jest wystarczające, aby odparować metę.

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale działa.

- Moc
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Być może zależy to od samego kraju, czy jest to możliwe, czy nie, ale zasady, o których wiem, są następujące:

Odwiedzający nie mogą po prostu wnieść tytoniu lub innych rzeczy niż bielizna, a nawet przekazać ich więźniowi przed przeszukaniem. Czasami nawet dotykanie lub trzymanie się za ręce z żoną jest niedozwolone.
Więźniowie mogą otrzymywać paczki, ale wszystko zostanie prześwietlone na 100%, a pudełko z tytoniem musi być oficjalnie zapieczętowane, w przeciwnym razie nie można go wnieść.
Tak więc ta stara sztuczka zostanie wykryta z łatwością.

To, w jaki sposób rzeczy dostają się do środka, często zależy od tego, jak zbudowane jest więzienie i gdzie się znajduje.
Ludzie przerzucali towary przez ogrodzenie, czytałem nawet o dronach.
Często w proceder zamieszani są skorumpowani strażnicy.
Różne narkotyki, takie jak chemikalia RC lub Crystal, są rozpylane na listach, ale większość rzeczy dostaje się do kieszeni więzienia przez więźniów, którzy mogą opuszczać więzienie w ciągu dnia.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Czy tytoń jest już dozwolony w więzieniach?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Kiedy byłem w puszce, mieszali H lub syntetyczny C w glinie i ukrywali go między szczelinami palców. Przynajmniej w tamtych czasach nie sprawdzali tego w systemie więziennictwa w moim kraju.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
W USA uważam, że tytoń jest zabroniony na terenie instytucji w zależności od stanu. Mój stan nie zezwala na palenie tytoniu od lat 90-tych. Niektóre stany sprzedają tytoń w komisach.
Z mojego doświadczenia wynika więc, że w zależności od placówki, najprawdopodobniej jeśli jesteś w więzieniu okręgowym, musisz korzystać z poczty, ponieważ nie ma możliwości opuszczania terenu ani wizyt kontaktowych - musisz nasączyć papier żądanym roztworem i napisać na nim małą notatkę. Zadziałało to bardzo dobrze w przypadku syntetycznych narkotyków. Słyszałem, że zadziałało to również w przypadku kryształów, słyszałem mieszane wyniki na temat suboksonu. Nie mam pewności co do niczego innego, ponieważ wszystko, co przychodzi, jest dokładnie sprawdzane, prześwietlane, psy itp.
.
Inną opcją są wizyty kontaktowe - dotyczy to głównie więzień stanowych, a nie okręgowych. Paski suboxone są głównym towarem - ludzie zarabiają więcej pieniędzy wychodząc z więzienia niż na ulicy. Ludzie zwijali paski w plastikową folię i robili małe zawiniątko, zwykle kobieta przemycała je i znajdowała sposób, by dostarczyć je do ciebie bez niczyjej uwagi. Odwiedzający byli lekko przeszukiwani po drodze. Musisz albo połknąć, jeśli przejdzie bez zniszczenia, albo bardzo dobrze go ukryć, ponieważ po wizycie zostaniesz przeszukany. Za 100-200 dolarów za pasek 8 mg... można zarobić małą fortunę w krótkim czasie. Zwykle ktoś wysyłał przekaz pieniężny do swoich ludzi i jeśli się udało, otrzymywałeś pasek. Mogłeś połamać pasek na 16 lub 32 kawałki i włożyć go do kilku kropel wody na łyżce i powąchać każdy kawałek i nie spałeś całą noc, czyszcząc swoją celę szczoteczką do zębów. Podczas wizyt kontaktowych można było dostać wszystko, ale zwykle było to zioło lub syntetyczne narkotyki, takie jak kadzidło i paski suboxone.

Jeśli uda ci się dostać do niższego poziomu bezpieczeństwa, możesz dostać pracę w zewnętrznej ekipie zbierającej śmieci na autostradzie lub na terenie - ludzie robią to głównie po to, by grzebać w niedopałkach papierosów w poszukiwaniu tytoniu, raz na jakiś czas coś się trafi. Ludzie mogą przerzucić coś przez ogrodzenie, ale jest to dość ryzykowne i trudne. Istnieją inne przywileje, takie jak zwolnienie z pracy, gdzie jesteś podrzucany i odbierany z lokalnej firmy, z którą placówka ma umowy, jest to najlepszy wybór, ale zdobycie tej pozycji zajmuje trochę czasu, zwykle po pierwszym roku zamknięcia. Pracowałem w stajni policji stanowej odgarniając gówno, w zasadzie każdy miał tam coś do załatwienia, nie było łazienki więc każdy musiał srać w lesie - to nie był problem. Można było łatwo zorganizować martwy zrzut i większość ludzi to robiła. Jeśli możesz opuścić teren instytutu i znaleźć minutę lub dwie dla siebie i możesz poprosić kogoś, aby przyniósł ci cokolwiek chcesz, jeśli masz takie połączenie, możesz przemycić haubicę z powrotem do środka kawałek po kawałku, jeśli chcesz - każda sytuacja jest inna, więc musisz wypracować niuanse. Tak długo, jak to robisz i zachowujesz się cicho i nikt nie donosi, możesz zrobić wszystko. Upewnij się tylko, że przeszedłeś badania moczu - większość strażników nawet cię nie obserwowała, więc nie jest to zbyt trudne.

Ostatnią opcją jest posiadanie wewnętrznych powiązań - jeśli strażnik jest przyjacielem rodziny, może jedną z pielęgniarek. Lub jeśli masz naprawdę fajnego prawnika. Jest to rzadkie i trudne i zazwyczaj nie trwało zbyt długo z tego czy innego powodu, nie wiem dlaczego.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
To całkiem sprytne! Zwykle nie testują poczty pod kątem ukrytych narkotyków? Zgaduję, że namaczanie papieru jest już od jakiegoś czasu praktykowane?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Rzeczy takie jak kokaina i heroina nie działają, gdy próbuje się je dostarczyć pocztą w sprayu na papierze. Zakładam, że jeśli przygotowanie jest dobre, a list nie wygląda na naruszony w jakikolwiek sposób, na przykład nie wygląda na spryskany czymś lub nie pachnie śmiesznie, to niejednoznaczność rodziny syntetycznych noidów, na przykład, umożliwia im przedostanie się. Na przykład nie ma uogólnionego testu na "syntetyczny noid" - trzeba by przetestować 100 różnych chemikaliów, a oni nie mają takich zasobów. Nie testują, chyba że mają dobry powód do podejrzeń.

W pewnym momencie synth-noid-papier, który przechodził, był tak silny, że dosłownie dawki były tej samej wielkości co kwadrat bibuły LSD. Innymi słowy, strona papieru w linie o wymiarach 7,5x11' zawierała kilka tysięcy uderzeń. Zjadałeś 1 lub 2 takie dawki i byłeś tak naćpany przez cały dzień, że szedłeś spać, budziłeś się i nadal byłeś wrakiem. Czas trwania wynosił co najmniej 20 godzin... zapewniało to wspaniałą ucieczkę do abstrakcyjnego świata. To było jak zjedzenie ponad 800 mg THC w produktach spożywczych.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Lepiej dawkować to ostrożnie, co? Słyszałem historie o ludziach, którym odbiło na punkcie tych syntetycznych noidów
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tak, teraz, gdy o tym myślę, pamiętam, jak słyszałem kilka historii o facetach, którzy nie mieli żadnego kontaktu z syntetycznymi narkotykami, żadnego zioła od lat, dostali dawkę i "poszli na głęboką wodę", mniej więcej... Skończyło się na tym, że stracili głowę i albo mieli to jako rzadki, ale możliwy do opanowania epizod... albo inni trafili do państwowego szpitala psychiatrycznego i podobno nie byli już tacy sami.

Silny umysł i obycie z substancją znacznie ułatwiają radzenie sobie z niepokojącymi doświadczeniami. Jedyna osoba, której naprawdę zależy na upewnieniu się, że dawka jest odpowiednia - chemik, naprawdę musi tylko upewnić się, że wyjdzie z niewielkim zyskiem, jeśli w ogóle, i że gówno nie jest bzdurą. W przeciwnym razie nikt nie przedawkuje, prawda? Mam na myśli, jak silny może być kawałek papieru wielkości bibuły z synth-noidem? Słyszałem, że cała strona sprzedaje się za od 200 do ~ 1500 dolarów za naprawdę bombowe gówno. Jedna z tych stron byłaby warta kilka tysięcy dolarów w sprzedaży detalicznej po 10 dolarów za sztukę. 200 dolarów było raczej hitem wielkości znaczka pocztowego (jeśli w ogóle), zwykle nie warto było go kupować, chyba że był całkowicie suchy, ale często była to kwota, na którą można było próbować kogoś oszukać. Było więc kilka dawek na stronę, jeśli w ogóle była dobra. Niewiele osób zajmowało się tym w tamtym czasie (mniej więcej w latach 2017-18), więc zdobycie jednego z tych naprawdę dobrej jakości źródeł było rzadkością w środku i najprawdopodobniej miałeś dawki wielkości znaczka.

Bardzo miły luksus do posiadania od wewnątrz. Jeśli potrafisz sobie z tym poradzić ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Po prostu oglądałeś za dużo beaking bad ahah przynajmniej to meta a nie rycyna
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
SoldadoDeDrogas: Mam podobny strach przed psychodelikami, ponieważ sam miałem zły trip i trafiłem do państwowego szpitala psychiatrycznego. Uwielbiam twoje spostrzeżenia na ten temat! Świetnie się to czyta
 
Top