Question Zioło nasycone fentanylem. Czy to prawda?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dziś natknąłem się na oświadczenie sprzedawcy chwastów w DNM, w którym twierdził on, że bardzo wysoki procent chwastów w UE jest obecnie sproszkowany fentem.

Spędziłem trochę czasu na czytaniu dokumentów UNODC, próbując sprawdzić, czy jest to gdziekolwiek wspomniane i znalazłem ZERO wzmianek w sekcji dotyczącej konopi indyjskich. W sekcji dotyczącej opiatów (oba dokumenty znajdują się w załączonej broszurze trzeciej) znajduje się symboliczna wzmianka o stosowaniu fent w fałszowaniu różnych innych chemikaliów (niewiele w zakresie nazewnictwa poza heroiną), a większość z nich ogranicza się głównie do Ameryki Północnej.

Czy ktoś faktycznie widział ludzi pieprzących się z trawką w ten sposób? Chodzi mi o to, że siła hydroponicznie uprawianych rzeczy jest dziś o wiele wyższa niż dekadę temu, dlaczego miałbyś dodawać fent do chwastów?

W każdym razie, szukam jakiegoś wglądu, który mogą zawierać wasze genialne umysły.

Szczęśliwego Nowego Roku itd. itd.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 642

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
W dzisiejszych czasach marihuanę można nasączyć wszystkim, co jest pod ręką. Niezależnie od tego, czy jest to syntetyczny kannabinoid, czy fentanyl.
Wynika to z faktu, że obecnie można legalnie i tanio kupić marihuanę CBD, która wygląda świetnie, ale nie zawiera THC.
Aby nadać takiemu ziołowi efekt narkotyczny, ludzie impregnują je fentanylem i innymi substancjami.
+ fentanyl sprawia, że klient wraca po więcej i więcej.
Oczywiście teraz istnieje nowa alternatywa dla THC - HHC, ma potencjał 20-25% mniejszy niż THC i jak dotąd jest legalna w większości krajów europejskich, ale nie każdy ma ją na stanie i nadal impregnuje trawę CBD lub trawę rolniczą, która wygląda jak prawdziwa marihuana.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Czy faktycznie widziałeś to w praktyce?

Zgadzam się z @spanara, że doświadczony palacz marihuany od razu będzie wiedział, czy pali konopie czy marihuanę.

Mam koszyk HHC-O, ale jeszcze go nie wypróbowałem, zachowując go na deszczowy dzień (sam nie jestem zbyt palaczem trawki).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
W krajach WNP do słabej marihuany dodaje się serię UR-144 lub JWH. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że syntetyczne kannaboidy takie jak (ur144 / JWH-018) są prawie nie do odróżnienia od naturalnych. Jedyną rzeczą jest szybkie wejście i szybkie wyjście, ale jeśli używasz przedłużaczy, efekt utrzymuje się dłużej.

Co do fentanylu, to nie potrzeba go dużo, wystarczy 1,2-1,5 mg fentanylu na 1 g marihuany, żeby efekt nie był mocno odczuwalny, a osoba przyzwyczaiła się do produktu i uzależniła.
W każdym razie, nie uważam tego za uczciwe, więc nie polecam tego robić.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nie mam zamiaru tego robić - po prostu już testuję różne substancje na obecność fent, a teraz myślę, że muszę również przetestować zapasy chwastów mojego syna. Testy na obecność fent staną się dla mnie kosztownym hobby...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
17
Points
18
Deals
9
Zioło cbd ma to do siebie, że pachnie jak konopie...
więc może to być coś, ale "prawdziwy" palacz od razu by to wykrył.
 
Top