"Ethadone" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Zastanawiam się, dlaczego na rynku jest tak mało pochodnych metadonu lub nie ma ich wcale. Struktura metadonu nie jest objęta nową ustawą o substancjach psychoaktywnych. Oczywiście sam metadon będzie chroniony przez prawo farmaceutyczne, ale każda drobna zmiana ponownie doprowadziłaby do powstania substancji dostępnej bez recepty. Dlatego też zastanawiam się, dlaczego nie są one znajdowane z niewielką lub żadną ilością badanych dealerów chemicznych.

Zastanawiałem się na przykład, czy możliwe byłoby zastąpienie dietyloamino-2-chloropropanu dimetyloamino-2-chloropropanem w syntezie metadonu, co skutkowałoby metadonem z dwiema grupami etylowymi zamiast grup metylowych na atomie azotu. Nie jestem wyszkolonym chemikiem, ale mogę sobie wyobrazić, że ta substancja miałaby podobne właściwości do metadonu, ale nie byłaby chroniona żadnym prawem.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Polecam zwrócić uwagę na inny analog metadonu - IC-26

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, Methiodone) jest analogiem opioidowego leku przeciwbólowego metadonu, w którym grupa karbonylowa została zastąpiona bioizosteryczną grupą sulfonową.


Badania na ludziach i zwierzętach sugerują, że IC-26 ma mniej więcej taką samą siłę działania jak metadon, chociaż inne badania wykazały, że jego aktywność jest niespójna u różnych pacjentów, a spójne działanie opioidowe obserwuje się tylko w dawce kilkakrotnie większej niż metadon. IC-26 został oceniony pod kątem potencjału nadużywania, ale pomimo stwierdzenia, że ma podobny potencjał do metadonu w zakresie rozwoju uzależnienia, nigdy nie został objęty międzynarodową kontrolą jako nielegalny narkotyk.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Potrzebujesz dimetyloamino-2-chloropropanu zamiast chloropropanu...
Zapoznaj się z tym tematem


Oto wprowadzenie krok po kroku, jak zrobić metadon.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
How abaut the Iso-methadone? jego izomer, który w połowie po gringnard, który jest płynny, który odrzucają, jest postrzegany jako mający większą moc, mogę być pierwszym, który wkrótce opublikuje syntezę metadonu, ma źródło z PL dla materiałów, potrzebuje tylko trochę czasu i pieniędzy ;p
 
Top