DON - aktywność

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, nazywam się noname ;)
Chciałem zapytać o Twoją opinię na temat DON Czytałem kilka raportów, ale trudno jest uzyskać obiektywną ocenę od eksperta.
Alexander napisał o działaniu stymulującym podobnym do amfetaminy....
tylko co to znaczy? Czy występuje euforia jak po amfetaminie? Czy występują efekty wizualne i psychodeliczne przy wyższych dawkach?

Byłoby miło, gdyby ktoś się wypowiedział, bo nie chcę marnować odczynników ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
264
Reaction score
282
Points
63
Jeśli chodzi o DON, raczej nie znajdziesz tam niczego związanego z klasycznymi efektami amfetaminy (z efektami psychostymulującymi obecnymi w różnym stopniu).
Niestety, nie ma badań, które badałyby psychoaktywność tej substancji, a także jej parametry farmakologiczne. Jednak podsumowując dostępne dane z przypadków i raportów, a także na podstawie struktury cząsteczki, pochodnych substancji i jej podobieństwa do innych cząsteczek, można wnioskować o jej działaniu.
Dawkowanie DON należy rozpocząć od 3 mg, jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem, możesz zacząć od 4-5 mg (ale nie więcej!). Rzeczywiście, DON różni się od klasy DOx. Czas działania wynosi zazwyczaj około 7-8 godzin, a dominującymi efektami są "łagodne efekty psychodeliczne" (przy dawce 2-3 mg), halucynacje wzrokowe i słuchowe (przy dawce 5-10 mg) oraz efekty enteogenne i psychostymulujące.

Jeśli zdecydujesz się na syntezę, wypróbuj enancjomer D i koniecznie podziel się swoimi odczuciami tutaj.
 
Top