Czy ktoś z powodzeniem tłumaczy ekstrakt z Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Planuję wyekstrahować N,N-DMT, 5Meo-DMT z Chaliponga, jakiej techniki powinienem użyć? Przed ekstrakcją kwasowo-zasadową materiał roślinny w tym przypadku został wymieszany w liściach, a następnie całość wymieszana 3 razy w rozcieńczonym kwasie solnym, następnie zagotowana i przefiltrowana przy użyciu wodorotlenku sodu jako zasady i DCM lub chloroformu jako rozpuszczalnika. Moje pytanie brzmi: kto miał doświadczenie z ekstrakcją tej rośliny i nadal ma tam Psychotira Viridis i Virola Theiodora? Jesteśmy wdzięczni za pomysły dotyczące rozpuszczalnika.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Cóż, mam dość solidne podstawy chemii związków naturalnych i chociaż jestem licencjonowanym biologiem/biochemikiem, rośliny, z którymi chcesz pracować, nie występują w moim regionie geograficznym, więc nie mam doświadczenia, ale mogę powiedzieć, abyś był bardzo ostrożny z temperaturą, ponieważ to właśnie tam popełniono większość moich błędów (przynajmniej w odniesieniu do tryptamin). Hydroliza kwasowa jest również niebezpieczna, podczas gdy te związki są dość od*****e na zasady i nie ulegają łatwo hydrolizie, biorąc pod uwagę, że ciepło jest poniżej 50 ° C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Przede wszystkim bardzo dziękuję, że ktoś z wiedzą dołączył do całej sprawy. Już zepsułem swoją pierwszą partię...! Myślę, że tak jak opisałeś, temperatura podczas gotowania była zbyt wysoka. 85 C... Przeprowadziłem standardową ekstrakcję kwasowo-zasadową z DCM jako rozpuszczalnikiem. Z 50 g pozostało 25 mg N.N - DMT. Czy może masz dla mnie inny wariant, który obiecuje większą wydajność?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Oto analiza z mojego obecnego projektu

Diploterys Cabrerana Charge.

Pochodzenie: : Loreto, Peru
Wyniki:
DMT 0,23%
NMT 0,06%
N-tlenek DMT 0,03%
Bufotenina 0,004%
2-MTHBC 0,001%
 
Top