D-amfetamina z fenylopropanolaminy/katyny przy użyciu zmodyfikowanej metalem litowym redukcji brzozy metodą wstrząsania i pieczenia. D-Metamfetamina z efedryny.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Możesz użyć efedryny do produkcji D-metamfetaminy. Albo fenylopropanolaminy lub katyny do produkcji D-amfetaminy.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
To powinno brzmieć bezwodny amoniak.
Woda jest niebezpieczna w tej reakcji.
Ponadto,
Jeśli wyjściowa efedryna jest racemiczna, wynik końcowy będzie racemiczny. Musi to być l efedryna.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ups. to shake and bake. mój błąd.
Pomyliłem się i myślałem, że mówisz o zmodyfikowanej brzozie, zaczynając od bezwodnego amoniaku i litu. w tym przypadku tworzy się in situ. kontynuuj
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Byłem o jedno hrabstwo dalej i większość kucharzy używała po prostu bezwodnego amoniaku. Po tym, jak odebrali nam do niego dostęp, sami go zrobiliśmy.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Cześć wszystkim,

Czy to oznacza, że biały proszek, który otrzymaliśmy na końcu tego całego procesu, był produktem końcowym? I nie wymaga dalszego przetwarzania, czy czegokolwiek, to ten sam "lód, krystaliczna metamfetamina" sprzedawana na ulicy? Jeśli tak, to dlaczego była w formie proszku, a nie w formie krystalicznej, jak to zwykle widzimy? I jak możemy ją skrystalizować?

Ponadto w większości filmów widzę, że pod koniec procesu nazywają swój produkt końcowy (ten sam produkt podobny do proszku) chlorowodorkiem metamfetaminy, a nie TYLKO metamfetaminą? Dlaczego tak jest? Czy lód lub krystaliczna metamfetamina, o których zwykle wiemy, że to tylko metamfetamina, ale w rzeczywistości jest to chlorowodorek metamfetaminy, a słowo chlorowodorek nie jest wspomniane, ale zawsze jest tam jako ciche słowo? Czy też chlorowodorek, który otrzymujemy na końcu, jest ekstrahowany przy użyciu innego procesu w celu oczyszczenia produktu końcowego, który jest wtedy TYLKO metamfetaminą (lód, krystaliczna metamfetamina)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, prawie każdy lek w swojej podstawowej postaci jest olejem, więc gdy ktoś mówi o produkcie końcowym w postaci proszku lub dużych kryształów, odnosi się do jego postaci soli, w przypadku mety jest to prawie wyłącznie sól chlorowodorkowa.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dzięki stary!

Mam jeszcze jedno pytanie: produkt końcowy, który otrzymujemy na końcu tej procedury, czyli chlorowodorek metamfetaminy, jest w postaci proszku. Ale rzeczywisty produkt, który widzimy na ulicach, ma postać krystaliczną. Czy musimy rozpuścić ten sam proszek w jakiejś cieczy i rekrystalizować go, aby uzyskać duże kryształy? Jeśli tak, to jak to zrobić? I jakich rozpuszczalników używamy? Czy możesz podać kilka kluczowych punktów tego procesu rekrystalizacji?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kiedy wolna zasada metamfetaminy została wytrącona w postaci soli w roztworze węglowodorowym - "THE PRETTY SNOW" - jest to znane jako forma "crank" narkotyku.
Lód został umyty, oczyszczony i skrystalizowany za pomocą acetonu i alkoholu lub wody.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Poza tym, w tamtych czasach byłem kucharzem, a nie chemikiem. Dbałem o to, by dokładnie ją wysuszyć, ale sprzedawałem ją bezpośrednio po wyjęciu z filtra, bez ponownego krystalizowania. Konsystencja zależała od tego, co zostało użyte do jej wyciągnięcia. toluen i ksylen dawały biały puszysty proszek. Paliwo Coleman dawało biały krystaliczny produkt. Trójchloroetan i inne chlorowane rozpuszczalniki dawały zielonkawy kryształ, czasem duży. eter .....
Cholera. Nie pamiętam, co dawał eter. Minęło co najmniej 20 lat.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Wciąż nie jestem chemikiem. Jestem teraz tylko emerytowanym kucharzem, który lubi się uczyć
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Wiem, że to może być głupie pytanie, ale czy teoretycznie można również użyć siarczanu amonu zamiast azotanu amonu? Jedyne różnice, jakie znalazłem, to że siarczan nie jest wybuchowy jak azotan i że ta sama ilość siarczanu sprawiłaby, że roztwór byłby bardziej kwaśny niż ta sama ilość azotanu (więc użyłbym mniej)
Nie jestem chemikiem i wiem, że struktura molekularna jest inna. Pytam tylko, czy to również może zadziałać, ponieważ azotan amonu jest tutaj niezwykle trudny do zdobycia, ale siarczan amonu nie. Pozdrawiam
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tak, można użyć w przybliżeniu dowolnej soli amonowej (z tego co rozumiem) - sam używałem tylko azotanu, ponieważ wciąż mogę znaleźć w zimnych opakowaniach. Wyczerpuje się, ale zostało mi około 6 gotowań.
Jakiego produktu używasz do siarczanu amonu? Albo skąd go pozyskujesz, jeśli mogę zapytać?
Dzięki.
 
Top