Question Kraje z kodeiną OTC?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tytuł mówi wszystko. Szukam tylko ogólnej listy krajów z kodeiną otc. Chcę wkrótce wyemigrować, w ciągu najbliższych 5-10 lat, i to będzie miła rzecz, ale nie główny powód, dla którego miałbym się przeprowadzić, oczywiście.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Powinieneś poczekać na Tajlandię, która planuje dekryminalizację lub legalizację maku opiumowego i grzybów. Nie wiem kiedy
 

coolguynicebeard

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Południowa Afryka i ogólnie Afryka... mają to prawie w każdym kraju i mieście....
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Republika Południowej Afryki była kiedyś dobrze znanym źródłem chudego farmaceutyku, można było zamówić w jednej aptece internetowej 2 lub 4 butelki ich kodeiny-prometazyny, byłyby to po prostu mniejsze butelki (jak pół litra zamiast litra). Jestem prawie pewien, że apteka zniknęła jakiś czas temu, wysyłali do USA bez problemu, może będziesz miał szczęście znaleźć inną podobną, założę się, że mieliby też kodeinę.

Francja była kiedyś taka sama. Kiedyś wysyłali Euophon (wydaje mi się, że tak nazywała się zawiesina kodeiny) i syrop Promethazine, maksymalnie po dwie butelki, wszystko online, bez zadawania pytań. Przestali około 2018-2020, jak sądzę, kiedy uchwalili przepisy dotyczące aptek internetowych (z tego, co pamiętam), o ile wiem, oba te leki są nadal dostępne bez recepty, tylko być może będziesz musiał poprosić o nie farmaceutę.

W większości krajów europejskich kodeina jest dostępna bez recepty, tylko z ograniczeniami dotyczącymi ilości, jaką można kupić (można ją po prostu rozmazać, tak jak zrobiłbyś to z pseudo-efem w USA).
 
Top