Konwertuj bmk glycidiate 20320-59-6 na olej potrzebuję pomocy chłopaki krok po kroku, jeśli to możliwe proszę

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Potrzebuję pomocy i instrukcji krok po kroku, aby przekonwertować proszek glicynianu bmk 20320-59-6 na olej, wszelkie informacje są doceniane dzięki
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki Patton za odpowiedź, wszelkie informacje na temat konwersji z postaci proszku na olej byłyby bardzo mile widziane. 👍
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Witam, aby zaktualizować numer cas na proszku bmk był błędny prawidłowy cas 5449-12-7 proszek bmk wszelkie informacje lub instrukcje dotyczące konwersji na olej bardzo mile widziane.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bmk 5445-12-7 1kg
H2O 0,5 L
Kwas fosforowy 85% 1,2 L


1.
Rozpuścić proszek mieszając z gorącym H2O 0,5L.

2.
Dodać kwas fosforowy 1,2L i utrzymywać w temperaturze wrzenia przez 3-4h w 120c.

Po refluksie pozostawić na 1 godzinę do ostygnięcia, a następnie zebrać zbyt dużą warstwę.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
5449-12-7*
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dziękujemy sweswe
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki, będę szukał
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Cześć chłopaki, aby dać wam aktualizację po skorzystaniu ze wszystkich waszych rad, udało mi się teraz wyprodukować bardzo ciemny olej bmk, który muszę przekonwertować z p2p na pn2p, abym mógł zrobić siarczan anfetaminy.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Nie wierz wszystkim, bo to naprawdę szalone, ilość błędnych informacji dla tego cas 5445-12-7

trzeba robić zdjęcia co się robi.

info w innym temacie jest dużo lepsze .

Tam też czekam na anioła.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki, wszystkie porady są mile widziane, czekam tylko na zamówiony sprzęt i chemikalia do konwersji, a następnie przeprowadzę reakcję Leucharta i destylację.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Myślę, że w twojej sytuacji pomocne byłoby również otwarcie prywatnego czatu.

W rzeczywistości eksperci na forum oferują prywatne konsultacje na prywatnych czatach.

Było to dla mnie bardzo pomocne w planowaniu laboratorium, które założę, a także w syntezie, którą wkrótce rozpocznę
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki bracie, myślę, że to może być defo droga naprzód, robię film Lil, w którym robię trochę siarczanu, kiedy skończę, chciałbym umieścić, jeśli to możliwe, co myślisz?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki bracie, myślę, że to może być defo droga naprzód, robię film Lil, w którym robię trochę siarczanu, kiedy skończę, chciałbym umieścić, jeśli to możliwe, co myślisz?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Nie ma za co!

Tak, bardzo chciałbym to zobaczyć :) Byłbym szczęśliwy, gdybyś opublikował to również w naszej grupie!

Upewnię się, że zaktualizuję grupę o zdjęcia i filmy tak bardzo, jak tylko będę mógł za 2-3 tygodnie, kiedy będę gotowy do rozpoczęcia mojej przygody.
 
Top