Question Stężenie amfetaminy w produkcie końcowym ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jeśli chodzi o przygotowanie amfetaminy do sprzedaży użytkownikowi końcowemu, mam 2 pytania:
  • Jakie jest najlepsze stężenie siarczanu amfetaminy w proszku dla konsumenta końcowego?
  • Jakich substancji pomocniczych (lub składników nieaktywnych) używasz do tego celu?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Niestety w Europie mają tendencję do cięcia amfetaminy w gówno. Wszystko, co otrzymujesz, to dziwna pasta, która składa się głównie z kofeiny.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja też nie, ale niestety to większość dostępnych rzeczy i ludzie nie wiedzą, co do cholery dostają.
To samo gówno z tym kolumbijskim "2c-b".
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Pasta to tylko kwestia pieniędzy, obniżyli cenę o połowę, ale dają ci białą papkę prawie mleczną.
Jeśli jest sucha, zostaje 30%.

Więc przychodzą z różnymi historyjkami, żeby tylko sprzedać ci pastę, a ty ją kupujesz ;-)

kupujesz torebkę mieszanki acetonu z kawą i odrobiną speeda tylko dla smaku
lol
 
Last edited:

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kupiłem 3 gramy amfetaminy w proszku z Niemiec i potrzebuję 20 mg, aby uzyskać większą siłę woli, gdy muszę przeczytać coś, czego nie lubię. 10 mg to za mało, aby uzyskać efekt, co najmniej 15 lub 20 mg.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tabletki Adderal zaczynają się od 5mg, ale nigdy ich nie brałem, więc nie mogę porównać z szybkością z darkweb.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Jaka jest odpowiednia dawka dzienna?
 
Top