Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Witam, widziałem tę syntezę w internecie, brakuje wielu informacji, ale sukcynaldehyd i kwas acetonodikarboksylowy nie wydają się trudne do uzyskania.

Brakuje informacji, ale czy synteza kokainy bez kokainy może być naprawdę opłacalna?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Biorąc pod uwagę cenę kokainy, wydaje mi się, że mogłoby to być opłacalne.
Nie wiem tylko, w jaki sposób można by zestryfikować grupę kwasową kwasu
kwas acetonedikarboksylowy bez estryfikacji drugiej grupy kwasowej

Mam nadzieję, że uda mi się komuś pomóc z pomocą wszystkich profesjonalistów na forum.
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Przez lata mówiono o tym ad anuseum i ogólny konsensus jest taki, że dana osoba może potencjalnie zyskać, ale nie nadmiernie. Prawda jest taka, że prawdopodobnie nie da się na tym zarobić. Rynek osiągnął dno. Kokaina jest teraz tańsza i czystsza niż w 1985 roku. O wiele. Jeśli weźmiemy pod uwagę stopę procentową, okaże się, że kokaina nie jest drogim narkotykiem klasy wyższej. Kokaina należy do klasy średniej. Pewnego dnia dokonałem pewnych obliczeń. Powiedziałem: "Kiedy byłem młody, ledwo na tyle dorosły, by pić, kokaina kosztowała 100 USD/g tam, gdzie byłem". Jest rok 1999. Przenosimy się do roku 2024. W zeszłym miesiącu kupiłem uncję kokainy za 700 dolarów. 25 dolarów za gram. To tanio. Powiedzmy, że zapłaciłem dwa razy więcej, a gram kosztował 50 dolarów. To 1/2 ceny z 1999 roku. Weźmy teraz pod uwagę inflację i sprawdźmy w Google, ile będzie wart dolar z 1999 roku w 2024 roku. $1.75. Tak więc 100 gramów z 1999 roku to 175 gramów z 2024 roku. Rzeczywista cena to 50 USD
Mniej niż 1/3 ceny z 1999 roku
Ale podwoiłem cenę, więc tak naprawdę jest to
mniej niż 1/6 ceny z 1999 r.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Kokaina praktycznie nigdy nie jest czysta tam, gdzie jestem, jeśli kupisz kilogram kokainy, zobaczysz, że przyjeżdża cięta z Ameryki Południowej i przyjeżdża w 70/80% kosztując 28 000-30 000 euro. Nie wiem, jak to możliwe, biorąc pod uwagę, że 1 kg kwasu bursztynowego kosztuje 100 € za kg, a kwas cytrynowy kosztuje około 10 € za kg, myślę, że istnieje spora marża zysku. Nie będę w stanie tego zrobić, ale myślę, że ktoś z wiedzą może zarobić dużo pieniędzy.

Byłoby miło, gdyby ktoś wyjaśnił kompletną syntezę każdemu, kto tego potrzebuje i myślę, że tylko profesjonaliści na tym forum mogą to zrobić.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Istnieje co najmniej pół tuzina różnych syntez kokainy. Istnieją fenylotropany i inne analogi kokainy, które są znacznie łatwiejsze, a następnie są takie rzeczy jak seria WIN i WF, podstawione analogi kokainy, które zostały wykonane z kokainy, takiej jak troparil, niektóre z nich są nawet 60 razy silniejsze. To właśnie dlatego syntetyzowana kokaina nie jest tak popularna, jak mogłoby się wydawać. Za te same pieniądze można zrobić coś znacznie silniejszego.
Zdradzę ci pewien sekret. TAJEMNICA NAZYWA SIĘ 2-Cmt. 2-karbometoksytropinon. Chińczycy sprzedadzą ci go za 10 USD/g

I jako ostatnią wskazówkę mówię ci, proszę, użyj wyszukiwarki.
 
Top