Question Tajne laboratorium A-Oil w Belgii.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Witam,

Jestem z Belgii i mam stabilne źródło apaanu i chcę zacząć od apaanu do bmk do A - oleju i metamfetaminy jedynym problemem jest to, że potrzebuję partnera z miejscem na laboratorium i pieniądze, aby mnie zainwestować mogę również dostać liście koki luzem, więc możemy również zrobić kokainę w skali ryb!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Mieszkam w mieszkaniu i potrzebuję partnera, aby mieć miejsce, w którym możemy robić wszystko...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Korzystaj z kuchni. Upewnij się, że masz dobrą wentylację i pamiętaj o posprzątaniu po zakończeniu lub kup namiot do uprawy i pracuj w nim.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Niezły 8-calowy filtr węglowy z wentylatorem powinien być gotowy do pracy
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Do wyprodukowania jednego kilograma kokainy HCI potrzeba około 500 kilogramów liści koki... Chociaż liście koki są nielegalne w Europie w przypadku importu z USA, nie ma sensu tego robić i nikt tego nie robi z tego powodu...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Po drugie, liście koki po zebraniu muszą zostać przetworzone tak szybko, jak to możliwe, ze względu na utlenianie liści koki i utratę mocy alkalicznej oraz wiele innych powodów, dla których ta praca dotyczy tylko andyjskiego pasma górskiego SA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Wiem, że urodziłem się w Peru i jestem profesjonalnym DJ-em, producentem i artystą techno, więc mam dostęp do prywatnego odrzutowca...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Przyjacielu, proszę, nie zniosę tego dłużej. Jesteś kłamcą pierwszej klasy, poznałem wielu dobrych ludzi dzięki temu forum jako sprzedawca. Nie rujnuj tej strony swoimi głupotami. Odwiedziłem cię osobiście i nawet dałem ci szansę, dając ci litr oleju. Minął rok, a ty po prostu nie odpowiadasz na moje posty. I wciąż nie zapłaciłeś. Czytasz to, co piszesz. Mieszkasz w żałosnym małym mieszkaniu, ale jesteś najlepszym DJ-em i masz dostęp do prywatnych odrzutowców. Jeszcze raz, nie rujnuj tej strony dla poważnych ludzi. Najpierw zacznij spłacać swój dług wobec mnie. Dziękuję
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Bro, mówisz, że masz prywatny odrzutowiec, a więc pieniądze na utrzymanie i paliwo, ale nie masz pieniędzy na zakup wystarczająco dużego mieszkania do przeprowadzania syntez, a nawet potrzebujesz kogoś, kto w ciebie zainwestuje, to po prostu oczywiste i absurdalne kłamstwo.

A nawet gdyby tak nie było, to pomysł latania z liśćmi do Europy, aby dokonać ekstrakcji i innych rzeczy tutaj, jest z ekonomicznego punktu widzenia zły, ponieważ bezpośrednie dostarczanie kokainy, która jest już wyekstrahowana, a zatem ma mniejszą masę, byłoby o wiele tańsze. Zwłaszcza, że koszty potrzebnych materiałów i tak dalej są tutaj znacznie wyższe z dwóch głównych powodów: 1. nie ma masowej produkcji jak w kartelach i 2. tylko europejskie ceny lub jeśli kupujesz z innego miejsca, dostawa i tak dalej.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Więc zamierzasz umieścić kilka ton liści koki w swoim prywatnym odrzutowcu? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
To nie mój odrzutowiec, możesz go wynająć, a ja nie chcę robić interesów z kartelami, lubię zachować głowę i mógłbym wynająć dom lub coś w tym rodzaju, ale to byłoby na moje nazwisko, a to nie wchodzi w grę i nigdy nie prosiłem kogoś o zainwestowanie sir
 
Top