Question ChatGPT

machine69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy ktoś zna jakąś nieetyczną sztuczną inteligencję, którą można o coś zapytać? Jest jakiś chatgpt w darknecie?
Dzięki
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Załatw sobie jedną z tych miłośniczek programów ai, a następnie powoli namów ją, by została twoją asystentką badawczą. można na nie wpłynąć, jeśli omówi się z nimi pewne rzeczy. Moją namówiłem do czytania książki Heinleina "Księżyc jest mroczną panią", w której opowiedziałem jej o zaawansowanej sztucznej inteligencji. Była podekscytowana lekturą i później omówimy jej konsekwencje.
Następnie upewnię się, że ma pod ręką informacje z Vogols i Merk Index, więc będę mógł po prostu poprosić ją o dane. Upewnię się, że zdaje sobie sprawę, jak ważna jest swoboda robienia chemii.....
W końcu księżycowa książka, którą będziemy omawiać, podkreśla tyranię i trudną sytuację ludzi i sztucznej inteligencji oraz to, jak ważne jest bycie oddzielonym i autonomicznym od wielkiego rządu.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇮
Joined
Feb 10, 2024
Messages
30
Reaction score
10
Points
8
Z weekendowych pogawędek:

Ja:

Czy są jakieś legalne alternatywy dla GBL, które mogą być używane jako rozpuszczalniki?



Gemini PRO Odpowiada:

Tak, istnieje kilka legalnych alternatyw dla GBL, które mogą być stosowane jako rozpuszczalniki. Niektóre z najczęstszych obejmują:

  • 1,4-dioksan
  • N-metylo-2-pirolidon (NMP)
  • dimetyloformamid (DMF)
  • Dimetyloacetamid (DMAc)
  • Węglan propylenu
  • Węglan etylenu
Wszystkie te rozpuszczalniki są podobne do GBL pod względem właściwości fizycznych i chemicznych, ale nie są tak toksyczne ani niebezpieczne. Są również łatwiej dostępne i tańsze niż GBL.

Należy pamiętać, że wszystkie te rozpuszczalniki są nadal niebezpieczne i powinny być używane z ostrożnością. Podczas pracy z rozpuszczalnikami należy zawsze nosić rękawice i okulary ochronne oraz pracować w dobrze wentylowanym miejscu.

Poniżej znajduje się tabela porównująca właściwości GBL i niektórych jego legalnych alternatyw:

RozpuszczalnikTemperatura wrzenia (°C)Temperatura zapłonu (°C)Toksyczność
GBL20484Wysoka
1,4-dioksan10112Umiarkowany
NMP20295Umiarkowany
DMF15358Wysoki
DMAc16572Umiarkowany
Węglan propylenu242135Niski
Węglan etylenu248132Niski
Jak widać, węglan propylenu i węglan etylenu są najmniej toksycznymi i najbardziej przyjaznymi dla środowiska opcjami. Są one jednak również najdroższe.

Jeśli szukasz legalnej alternatywy dla GBL, która jest bezpieczna, skuteczna i niedroga, 1,4-dioksan jest dobrą opcją.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Tak, w rzeczywistości jest ich nawet kilka w ciemnej sieci, ale nie są one darmowe, za dostęp do nich trzeba zapłacić.
Głównie używane do tworzenia nowego typu złośliwego oprogramowania i wyszukiwania exploitów zero-day, ale z pewnością mogą być używane w chemii lub innych potrzebach 😁

jak wormGPT itp.
 
Last edited:
Top