Question Konwersja BMK CAS 718-08-01 do P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Czy ktoś wypróbował tę nową sól BMK i jakiej drogi konwersji do P2P użył? W zasadzie jest teraz wszędzie, każda nowa reklama bmk, którą widzę, używa tego CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nikt nie odpowiedział, więc dodam ten post. Jak to zrobić? Prawdopodobnie mógłbym to rozgryźć w jeden dzień, ale chemik spojrzałby na to i wiedziałby od razu. Musisz stracić 2 węgle, 2 oksygeny, zastąpić 2 podwójne wiązania i zamienić O na aminę.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ESTER ETYLOWY KWASU 3-OKSO-4-FENYLO-MASŁOWEGO

Zmydlanie zasadą, a następnie dekarboksylacja kwasu? Wygląda na to, że zalecany jest proces identyczny ze starym PMK.

Na zdjęciu pokazujesz magiczną konwersję BMK do amfetaminy, która nie istnieje. Najpierw tworzysz P2P, a następnie aminę. Przynajmniej dwa kroki.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tak, nie jestem chemikiem, ale widzę, że nie da się tego osiągnąć w 1 kroku, to byłaby piekielna reakcja łańcuchowa. Hej, spójrz, co się stało, opublikowałem kilka rysunków, a ty przyszedłeś i wkleiłeś kilka elementów układanki. Mówię w imieniu wielu z nas, kiedy mówię, że doceniamy twoje komentarze i spostrzeżenia 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzylometyloketon) to ten sam związek co P2P (1-fenylo-2-propanon), tylko inaczej się nazywa.

Ponadto jest to P2P -> pochodna formylu -> amina, a nie bezpośrednio amina.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jest to olej o barwie od bezbarwnej do jasnożółtej. Jeśli to, co otrzymałeś, jest ciałem stałym, nie jest to oryginalny związek. Możliwe, że jest już zmydlony. Umieść trochę w wodzie i sprawdź ph. Jeśli jest niebieskie na papierku lakmusowym, to jest to dokładnie to i możesz wrzucić to do dużej ilości zimnej wody i bezpośrednio dodać kwas (dowolny kwas mineralny, fosforowy, HCl...), aż ph = 1, a następnie powoli podgrzewać, aż pojawią się bąbelki (CO2 oddziela się, dekarboksylacja) i utrzymywać w tej temperaturze, aż nie będzie już bąbelków, gotowe. Mieszać mieszając mieszając. Ważne.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Więc myślicie, że to może tworzyć sól z naoh jak glicydany, a następnie hydrolizowane kwasem, myślę, że bezpośrednia hydrolizacja zadziała? Czekam na próbkę tego produktu, którą przetestuję jak najszybciej.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Zabawne jest to, że ani tutaj, ani w przypadku pochodnych kwasu glicydowego nie zachodzi hydroliza. Mamy saponifikację, co oznacza deestryfikację kwasu, który w tym procesie jest przekształcany w swoją sól, i tak, genialne kwasy tworzą sole z zasadami, podobnie jak kwas buturynowy utworzy jedną z sodem! Mamy dekarboksylację, powiedzmy zniszczenie kwasu organicznego, a w przypadku glicydanów następuje ponowna aranżacja epoksydu. Ale absolutnie nigdzie nie ma hydrolizy.
Ale te rzeczy są już nielegalne w Chinach i wkrótce znikną.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Ta substancja nie jest zakazana CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Tak, nie użyłem prawdziwego słowa, ponieważ procedura, którą opisałeś, jest tak głupio prosta xd, a 718 jest nowy i mam inne informacje, czy jesteś pewien, że musi być poddany reakcji z naoh przed dekarboksylacją?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Nie jest zakazany w Chinach, jest wszędzie, a inne CAS 10250-27-8 są teraz wszędzie.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Mam zamiar zamówić kg i zaktualizować w tych dniach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tak, nie jestem chemikiem, ale widzę, że nie da się tego osiągnąć w 1 kroku, to byłaby piekielna reakcja łańcuchowa. Hej, spójrz, co się stało, opublikowałem kilka rysunków, a ty przyszedłeś i wkleiłeś kilka elementów układanki. Mówię w imieniu wielu z nas, kiedy mówię, że doceniamy twoje komentarze i spostrzeżenia 😘 (mój list miłosny do @OrgUnikum)
 
Top