najlepsze jedzenie na podjadanie?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
osobiście uwielbiam sushi, gdy mam ochotę na coś do przekąszenia. właśnie spróbowałem sakura mochi na haju i było nieskazitelne, to zainspirowało mnie do stworzenia tego wątku lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Trudno coś przekąsić, ale sushi dobre
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ah, muszę się nie zgodzić, lubię czekoladę Hagen das lub całkowicie bezwłosą cipkę od późnych lat 30-tych do wczesnych 40-tych, czwarte byłyby ciasteczka z kawałkami czekolady tallhouse, a piąte to niemieckie ciasto czekoladowe. Pełne mleko jest absolutną koniecznością w przypadku dwóch ostatnich i mety, a kubek bushmillsa z numerem dwa i prawdziwą bitą śmietaną z numerem 1 i potencjalnie numerem 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Wszystkie z nich są trudne, z wyjątkiem jedzenia mety. Wymiotuję za każdym razem, gdy próbuję.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Polecam ci kapustę, z żartów, jeśli nie lubisz warzyw, nie wiem, ale warzywa mogą łatwo wypełnić twój pusty żołądek, mówię ci z empirycznych dowodów, nie jest też naukowy.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
W zależności od używanych narkotyków, ma to również wpływ, jestem bardziej zainteresowany kwestią konopi indyjskich.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Zioło to jedyny narkotyk, który sprawia, że jestem głodny ^^;

Nie mogę jeść po niczym innym, może z wyjątkiem alkoholu, ale nie lubię pić. Zazwyczaj po prostu płaczę za każdym razem, gdy się nawalę...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś inny mówił o mleku pełnotłustym. Wielkie brawa! Przysięgam na nie - płynne jedzenie! I ten tłuszcz zwierzęcy, tak dobry dla ciebie! Jestem najbardziej zmarnowanym facetem idącym ulicą, ale w papierowej torbie mam ćwierć dzbanka pełnotłustego mleka, które popijam. Zwykle mleko przez 1 i 2 dzień, jeśli w ogóle. Później apetyt nieco się rozwija, trudno powiedzieć. Trucizna jest w dawce, tak długo, jak nie zaciskam zębów, mogę jeść prawie wszystko do tego czasu. Czasami nadchodzi czas pracy i zdajesz sobie sprawę, że nie spałeś od pracy w piątek. Bądź przygotowany. Mleko i pedialyte uratują ci tyłek! Czasami redbull i paczka cukierków to śniadanie mistrzów.

Na zioło, gówno, wszystko jest wysoce jadalne na zioło, to jest zwykle, gdy słodycze kopią lub masz ochotę (słone, pikantne, masło orzechowe itp.).... Mógłbym napisać książkę, ale gdybym miał wybierać, terriyaki stirfry z kurczaka na puszystym białym ryżu, lub ryż z fasolą z obowiązkowym "specjalnym sosem" ;] ... .... Kilka bułeczek kalifornijskich jest jednak zawsze dobre. Śniadanie jem bardzo późno w nocy/wcześnie rano, zwykle pijąc, może po dobrej podróży, kto wie... Uwielbiam smażone ziemniaki, naleśniki, bekon, omlet, cały shabang. Zimna sałatka owocowa z miodem lub koktajl jagodowy, a na koniec OJ na trawienie i czas na dobrą drzemkę - bardzo rzadko piję alkohol. Picie jest do bani... ale jest na to czas i miejsce. Zazwyczaj muszę wybrać fazę nadużywania, alkohol lub opiaty, dla mnie zwykle to drugie. To jednak zupełnie inna puszka z robakami.

Głoszę głównie wegetarianizm, ale rzadko go praktykuję. Proste owoce i warzywa, lub cokolwiek nieprzetworzonego, innymi słowy, jak najbardziej zbliżone do naturalnej formy, w jakiej zostały zebrane. Jajka, ryby, fasola, orzechy/rośliny strączkowe itp. Unikaj ryb hodowlanych. Czy mówiłem o pełnym mleku? Twaróg i jogurt. W miarę możliwości staraj się unikać czerwonego mięsa i wieprzowiny. Nigdy jednak nie mogę odmówić sobie dobrego cheeseburgera... Kurczak i indyk nie są dla ciebie złe, ale staraj się jeść oszczędnie w konserwatywnych porcjach. Przez ostatni miesiąc żyłem bez tostów, ale staram się nie jeść żadnych zbóż, wszystko jest przetworzone, a tak naprawdę to puste kalorie ze szkodliwymi dodatkami. Płatki owsiane są prawdopodobnie jedynym wyjątkiem. Odetnij masło, cukier i śmietanę, dodaj oliwę z oliwek, miód, ocet i cały czosnek, pieprz i zioła, które chcesz i jesteś złotym ponyboyem. To oczywiście nie miał być wątek ani post o zdrowiu, ale to są moje słowa mądrości. Staraj się dbać o siebie. Nie zawsze chcesz lub musisz, ale czasami musisz i musisz przejść dystans. Dobrze jest wiedzieć jak. To nie metamfetamina niszczy cię tak szybko, to brak snu i opieki. Fester wygląda dość staro jak na swój wiek, ale biorąc to pod uwagę, poradził sobie dobrze. Myj zęby, kiedy tylko to możliwe - jeszcze lepiej trzymaj zestaw ze sobą w samochodzie lub czymkolwiek innym. Mógłbym kontynuować, ale zachowam to na inny post.

Jedno z moich ulubionych powiedzeń: "Głód jest najlepszą przyprawą".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Twoja odpowiedź jest bardzo wyczerpująca!!! Udzieliłbym lepszej odpowiedzi, ale jestem upieczony, gdy to piszę ^^;

i masz rację, naprawdę chcę coś słodkiego rn T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi, dobry joint i Doorsi grający w radiu,
O mój Boże... tak, czuję to.
 
Top