A-olej, metanol i kwas siarkowy

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Witam wszystkich, zacznę od tego, że nie jestem chemikiem. Niedawno znajomy pokazał mi metodę wytwarzania amfetaminy. Brało się 100 ml oleju a i mieszało ze 180 ml metanolu, następnie dodawało się jedną dziesiątą oleju, potem 10 ml kwasu siarkowego, który powodował reakcję, a następnie wszystko zostawiało się w zamrażarce na jeden dzień. Ale teraz w ostatnich dniach ktoś powiedział mi, że metanol jest bardzo toksyczny i że należy go zastąpić. Czy ktoś wie, czym mógłbym go zastąpić, stosując tę metodę? pH oleju wynosiło 12, a pH produktu końcowego 8.
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Każdy rozpuszczalnik, którego używasz, jest toksyczny, a to, co musisz zrobić, to oczyścić pastę z metanolu
 

pommesburger

Don't buy from me
Member
Joined
May 9, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jak to wyczyścić?
Pozostawić do wyschnięcia?
 
View previous replies…

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mam nadzieję, że profesjonaliści w grupie wyjaśnią to lepiej niż ja, należy go przefiltrować, przemyć acetonem lub zrobić to acetonem, a następnie pozostawić do odparowania.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tak, w tej metodzie pozostawiono go do odparowania na jeden dzień, aż stał się stały
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Filtracja próżniowa jest bardzo pomocna
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Jeśli spożywasz metanol, możesz oślepnąć etanol jest o wiele bezpieczniejszy w użyciu
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Umieść metanol w zamrażarce na noc przed przygotowaniem produktu, rozcieńcz kwas siarkowy do 50% wodą.
Zawsze mierz ph podczas wytwarzania produktu, a jeśli chcesz uzyskać suchy produkt, możesz użyć wirówki.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Jaki jest sens rozcieńczania kwasu siarkowego?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Tak właśnie myślałem, ale ponieważ nie jestem ekspertem, chciałem to wyjaśnić, a następnie odpowiedzieć.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Nie spalasz oleju amfetaminowego, a twoja pasta amfetaminowa pozostaje biała, a nie różowa!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Dlaczego nie rozcieńczyć go rozpuszczalnikiem, który będzie używany do ABE? Zwykle używam etanolu i przygotowuję 100 ml kwasu zmieszanego z 100-200 ml lodowatego etanolu. Amfetamina łatwo rozpuszcza się w wodzie, więc nie jest to dobry rozpuszczalnik do tego celu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jak już wspomniałem w wiadomości DM, metanol jest niebezpieczny, może powodować ślepotę i śmierć (przeczytaj Wiki na ten temat), jeśli nie wysuszysz go całkowicie. Warto użyć do tego IPA lub acetonu.
 
Top