Dobry sposób na wysyłanie paczek ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Cześć,
Zasadniczo założyłem własną małą firmę i próbuję znaleźć sposób na bezpieczne wyczuwanie paczek, więc mam pytanie:
Jaka jest Twoim zdaniem najlepsza usługa pocztowa do wysyłki wewnątrz kraju, a nie do innych krajów, myślałem o użyciu Mondial Relay z fałszywą nazwą i adresem (ustawiłem losową nazwę firmy i wziąłem losowy adres), czy to zadziała? Na razie pracuję tylko z c-liquidami, czy można je bezpiecznie wysyłać, a jeśli nie, to dlaczego?
Miłego dnia.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
DPD jest najlepszy dla przesyłek wewnętrznych, DHL jest najlepszy dla przesyłek międzynarodowych. W przypadku DPD można korzystać ze sklepów typu drop shop, w których paczka jest nadawana w najbliższym sklepie typu drop shop, a następnie odbiorca otrzymuje swoją przesyłkę z najbliższego sklepu typu drop shop. Płyn C-liquid powinien być wyjątkowo bezpieczny do wysłania, po prostu wygląda / czuje i prześwietla dokładnie tak samo, jak zwykła paczka z płynem.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Co to jest C-liquid?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Syntetyczny eqliuid kannabinoidowy do wapowania
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Cóż, najpierw dziękuję za odpowiedź. Chciałbym zadać więcej pytań, jeśli nie masz nic przeciwko.
Jaka jest najlepsza rada dla nadawcy informacji, nie jestem głupi do tego stopnia, że umieściłbym własne, ale czy wystarczy po prostu umieścić nazwę firmy, którą wymyśliłem i losowy adres? Chciałem też zrobić ulotki, które włożyłbym do paczki z towarem, coś z marką i rzeczami, które sprawiłyby, że wyglądałoby to na naprawdę legalną paczkę, czy powinienem zachować ten pomysł, czy go wyrzucić?
Jeśli masz więcej porad, byłbym wdzięczny, lubię doświadczać samemu, ale wolę nie dać się złapać w ten proces.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Wystarczy wymyślić prawdziwie brzmiący adres, upewnij się jednak, że kod pocztowy jest poprawny, lubię używać prawdziwych adresów i zmieniać numer na zbyt wysoki, aby znajdował się na ulicy. Znajdź miejsce, które wynajmuje biura wielu firmom pod tym samym adresem i użyj ich adresu. To naprawdę nie ma znaczenia. Nie wiem, w jakim kraju mieszkasz, ale w wielu krajach poza Stanami Zjednoczonymi nie wąchają psów ani nie prześwietlają poczty, więc rób cokolwiek. Jak już powiedziałem, zapakuj go jak normalny płyn, jeśli paczka się rozerwie, a zawartość rozleje się podczas transportu, nie zostanie poddana żadnej prawdziwej kontroli, po prostu zostanie ponownie zaklejona taśmą. Ludzie mają co robić, a w sortowniach panuje duże tempo. Należy również uważać na odciski palców/włosy itp. wewnątrz opakowania.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Płyny C są bardzo bezpieczne do wysyłania, wydają się jak inne zwykłe płyny. Do pakowania moim zdaniem należy odkurzyć dwa lub trzy razy i przemyć alkoholem za każdym razem, aby usunąć wszelkie ślady, a następnie użyć torby milar, aby zapobiec promieniowaniu rentgenowskiemu (na temat torby milar są różne opinie, nie sądzę, że może ona całkowicie uniknąć promieniowania rentgenowskiego, ale próba nie jest zła). Pamiętaj, aby zawsze używać rękawiczek, pieprzone odciski palców mogą być poważnym problemem. Po zapakowaniu produktu ukryj go w czymś legalnym.
Adres zwrotny może być całkowicie zmyślony, podobnie jak twoje imię i nazwisko, będzie to problem dla kupującego, jeśli zdecyduje się podać ci swój prawdziwy adres, po prostu nie myśl o tym. Jeśli chcesz rozdawać ulotki lub naklejki ze swoją marką, radziłbym umieścić je w zewnętrznych odkurzaczach, aby wszystko było razem i ukryte. Powodzenia! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Czy nie proszą Cię o dowód tożsamości, gdy chcesz go wysłać?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Upewnij się, że Twój kod pocztowy pasuje do obszaru, z którego wysyłasz przesyłkę. Pamiętaj, że przewoźnicy pocztowi zwykle znają wszystkie adresy i firmy w swojej okolicy.
 
Top