1,4-butanodiol (BDO) - jak przekształcić w GHB?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mam czysty 1,4-butanodiol (BDO), który jest zamrożony w temperaturze 20,1 ° C, więc wiem, że jest to czysty materiał.

Kiedy topię BDO i biorę 1 ml lub 2 ml, nie ma to żadnego wpływu! MYŚLAŁEM, że po strawieniu zmienia się w GHB w organizmie... ale nie ma żadnego wpływu....

Czy mam dodać lub zrobić coś z BDO, aby zmienił się w GHB w organizmie i miał taki sam wpływ jak GHB lub GBL....

Czego mi brakuje, proszę o pomoc?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Ile ważysz? Niektórzy ludzie po prostu potrzebują więcej, osobiście biorę 1,8 ml i jest to dla mnie najlepszy wynik. Twoje ciało konwertuje BDO do GBL i czy wiesz, że możesz użyć paska wyszukiwania, aby wyszukać syntezę BDO do GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO zniszczy twój układ nerwowy, jeśli użyjesz go bezpośrednio jako bdo. Zrobi to również dość szybko. Musisz przekonwertować na GBL, a następnie na ghb. Jeśli używasz GBL, jest to znacznie słabsze niż. Na przykład, jeśli używasz GBL w dawce 1 ml, bdo będzie bliżej 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
W jaki sposób BDO niszczy układ nerwowy przy bezpośrednim użyciu?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Po spożyciu BDO jest szybko przekształcany przez enzym wątrobowy dehydrogenazę alkoholową w GHB. GHB działa na receptory GABA_B w mózgu, które są receptorami hamującymi, prowadząc do tłumienia aktywności neuronów.

Powtarzające się narażenie na wysokie poziomy GHB może prowadzić do uszkodzenia neuronów z powodu utrzymującego się tłumienia aktywności neuronalnej i potencjalnej ekscytotoksyczności, gdy poziom GHB spada i system powraca do normy. Ponadto nadmierna stymulacja receptorów GABA_B i odpowiadające jej hamowanie uwalniania neuroprzekaźników może prowadzić do śmierci komórek we wrażliwych obszarach mózgu.

BDO może powodować głęboką depresję ośrodkowego układu nerwowego, prowadząc do objawów takich jak senność, zawroty głowy, dezorientacja, a przy wyższych dawkach depresja oddechowa, utrata przytomności, a nawet śpiączka. Wynika to z hamowania neuroprzekaźnictwa w krytycznych obszarach mózgu odpowiedzialnych za pobudzenie i funkcje autonomiczne.

Przewlekłe stosowanie BDO może prowadzić do trwałych zaburzeń pamięci i funkcji poznawczych. Dzieje się tak, ponieważ GHB wpływa na hipokamp, region mózgu kluczowy dla tworzenia pamięci i przetwarzania poznawczego.

Jeśli w skrócie
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Używam BDO wyłącznie, codziennie od około 3 lat. Odstawienie nie jest bez znaczenia, ale uważam, że jest o wiele łatwiejsze do pokonania w porównaniu do GHB. Jest szybko metabolizowany do GHB przez enzymy wątrobowe - i oto największe ostrzeżenie oprócz DOKŁADNEGO DAWKOWANIA. NIE NALEŻY PIĆ ALKOHOLU przed lub chwilę po zażyciu BDO. Metoda działania polega na wykorzystaniu enzymów wątrobowych do dehydrogenazy związku - jeśli twoje ciało wykorzystuje już wystarczającą ilość enzymów wątrobowych, konwersja do GHB nie nastąpi i właśnie wprowadziłeś truciznę, która nie będzie w stanie metabolizować - spodziewaj się złego czasu i choroby. Zacznie zamarzać poniżej 68 stopni i utrzyma to zimno jak zimny okład. Nie jest to super przyjemny smak, a podstawowa dawka dla kogoś bez tolerancji wynosi około 2,5 ml. Nie podawaj ponownie poniżej 2 godzin i użyj połowy ostatniej dawki. Granica między utratą przytomności a dobrym samopoczuciem jest tak mała, jak .5 do 1 ml powyżej tego, co chciałbyś wziąć. Z dość solidną tolerancją po latach używania, przekroczenie 3,5 ml w dawce jest bardzo prawdopodobne, że zachowam się jak głupek, a moja dziewczyna nie może wziąć nawet 2,5 ml bez regularnego wypadania.

Istnieją metody wykorzystujące hybrydowe katalizatory metalowe w temperaturze 200-240 stopni z 97-99 współczynnikami konwersji do GBL. Sprawdź patenty.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem. Interesuje mnie zawodowo - czy doświadczyłeś zespołu odstawienia po takim okresie stosowania? Jeśli tak, to jak szybko wystąpił i jak się objawia? Jeśli będzie wygodniej, możesz odpowiedzieć w wiadomości prywatnej.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Próbowałem 1,4 bdo, nawet w dawkach, które powinny mnie zabić, ale nic nie doświadczyłem, całkowicie trzeźwy. Być może stosowanie SSRI miało z tym coś wspólnego
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Jest prawdopodobne, że twoja neurochemia ma szczególne cechy. Dodajmy do tego przyjmowanie leków psychoaktywnych, które zmieniają i tak już zmieniony system. Otrzymamy sytuację, w której średnie dawki nie będą miały znaczenia.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nie mam w pobliżu wiedzy, którą ma większość z tych facetów i nie wiem dlaczego, ale GBL, który jest tym, w co zamieniasz bdo przed ghb, jest zasadniczo niszczony do tego konkretnego zastosowania przez nawet samotną kroplę wody. jako przykład weź jigger i włóż do niego strzał gbl, włóż kilka kropli wody i będzie wyglądać tak, jakby coś żyło w jiggerze prawie, ale oszaleje przez kilka sekund, a następnie będziesz miał to, co nazywamy płaskim gbl, z którym nie możesz nic zrobić, nie znosi wody.
 
Top