Liam Flag

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hi im looking for 1mg xanax purpursarkanā masā vairumā nosūtīšanai katru mēnesi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vai esat meklējis tirgū? Tirgū ir kāds puisis, kas pārdod meksikāņu oriģinālās recepšu tabletes pa pudelēm. Ja jūs iegādājaties zili zaļas vai rozā tabletes, kas šādi nenonāk aptiekā, piesprādzējieties, tās var neko nedarīt, bet, visticamāk, jūs būsiet neticami apreibis ne alprazolāma. Tas var ilgt 24 stundas un izraisīt jūsu atlaišanu no darba vai citas nopietnas problēmas.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Lai masveidā masveidā sūtītu īstu xanax, jums vai nu jābūt farmācijas doktoram un jābūt savai aptiekai, vai arī jāaplaupa vieta, kas tos ražo, visticamāk, ne šajā valstī, pretējā gadījumā ikviens, kas pārdod jums xanax masveidā tādos daudzumos, nozīmē, ka tie, iespējams, ir preses vai laboratorijā ražoti un tādējādi faktiski nav īsti īsti xanax.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
man ir 2 mg Xanax. ja u r interesē, es varu izteikt piedāvājumu arī par 1mg, īpaši U. Tikai farmācijas lietas. Un atcerieties, ka īsto Xanax 1mg pārdod tikai uz blisteriem. tikai 2 mg deva ir mazā stikla burciņā. svētī u
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Yea ikvienam interesentam Es esmu tikai kādreiz iegādājies medikamentus no Marekzmarek, un es varu apliecināt, ka tie patiesībā ir īsta aptieka, svaigi, un lētāk ar piegādi no ārzemēm, nekā pērkot vietējos, un cilvēks ir ģēnijs, kad runa ir par stealth, tāpēc tikai sakot...
 

goatlabs666

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jun 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Man ir xanax 2mg bāri, im pārdošana ar escrow. Chek in my published ítems if youre interested draugs
 

goatlabs666

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jun 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Oriģinālie xanax bāri no aptiekas
 
Top