Question Kur iegādāties tehnisko sērskābi?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki kopā,

pēdējo reizi sērskābi esmu pircis pirms aptuveni 2 gadiem, kad to varēja nopirkt gandrīz visur bez īpašām atļaujām. Tas bija īsi pirms tam, kad to Eiropā klasificēja kā bīstamu vielu.
Lielākā daļa tiešsaistes ķīmisko vielu izplatītāju pieprasa galapatēriņa deklarāciju.

Kur es varu nopirkt sērskābi ar tīrību <95 %, ja tās daudzums ir 1-5 l??
Vai kādam ir kāds klīrnetu/arknetu tirgus, kur tiek piedāvāta sērskābe un citas ķīmiskās preces?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Sērskābe 95% tīrības pakāpes nav tehniska rakstura sērskābe. Tā nav "vairums" izplatītāju, kuriem nepieciešams gala lietotāja paziņojums, bet gan visi. Jūs to vienkārši nevarēsiet iegādāties, ja vien nepirksiet to kā uzņēmums un nedeklarēsiet tās likumīgu izmantošanu.

Daži notekūdeņu tīrīšanas līdzekļi satur zemas kvalitātes sērskābi, kuru jūs varat ekstrahēt un koncentrēt līdz vēlamajai koncentrācijai. Tomēr ņemiet vērā, ka koncentrētas sērskābes vārīšana nav joks, jo tas jādara temperatūrā, kas pārsniedz 300 °C.

Attiecībā uz tirgu jūs varat izmantot šo forumu, lai iegādātos preces. Ja jums tas patiešām ir nepieciešams, varat nosūtīt tiešo ziņu, un es varu jums to nosūtīt.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
lai kādu sērskābi jūs iegūtu, tā var būt ar kādu piesārņojumu, bieži vien piesārņoti ir kanalizācijas tīrīšanas līdzekļi. tai jābūt dzidrai un smagākai par ūdeni. lai nodrošinātu tīrību, jūs varat izmantot destilācijas aparātu. pirmkārt, lai atdalītu ūdeni, otrkārt, lai pārdestilētu skābi un atstātu piesārņotājus.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Es izmantoju īpašu notekūdeņu tīrīšanas līdzekli tā sērskābe ir 97 %, ja ne vairāk. 1 litrs = 1,8 kg tas ir arī lēts kā ņurdēt, bet ko vēl gaidīt Austrumeiropā.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Sveiki,
jūs neatradīsiet nevienu legālu avotu, kas ES pārdod sērskābi, kas pārsniedz 14,9 %, lai kur jūs arī meklētu.

Ja jums ir nepieciešama lielāka koncentrācija, varat vai nu izmantot 14,9 % materiālu, ko var viegli iegādāties lielos daudzumos un daudzos dažādos veikalos bez receptes un tiešsaistē, un to koncentrēt, vai arī iegūt šo materiālu, izmantojot citus kanālus.

Sērskābes koncentrēšana līdz 70 % ir pavisam vienkārša un prasa tikai ļoti vienkāršus stikla traukus... Viss, kas pārsniedz 70 %, būtu jādara tikai ar dažiem drošības pasākumiem, atbilstošu aprīkojumu un pamatzināšanām/pieredzi. Koncentrēta vāroša sērskābe ir nepatīkama lieta, ticiet man.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Man ir 97% skābes. Un tā nav vāroša haha tā ir jauki violetā krāsā es varu tajā iebāzt roku bez problēmām, ja man rokā nav griezuma, tad tā var apdedzināt.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Labdien,
Ir kanalizācijas tīrīšanas līdzeklis, kas satur 97 % sērskābes. 1 l maksā mazāk nekā 5 eiro. Iestatiet VPN uz Lietuvu un google "sieros rūgštis valiklis". Nezinu, kur jūs dzīvojat, un neesmu pārliecināts, vai viņi būs
jums to nosūtīs, bet ir vērts to apskatīt. Es paskatījos indregients, un tā noteikti ir 97 % sērskābe.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Es varu pārsūtīt, izmantojot bbgate escrow drenāžas tīrītājs, bet dārgāk nekā 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Tās ir krāsainas. Ir violetā krāsā. Es šaubos par Ambro-sol lietošanu.
 
Top