Question efedrīna iegūšanas veidi Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vispirms vēlos atvainoties, ja šis ir muļķīgs jautājums, jo esmu jauna šeit, bb, bet esmu daudz lasījusi.

Neesmu pārliecināts, vai ir vienkāršs risinājums.

bet es gribēju uzzināt, kā persona Austrālijā varētu iegūt galvenās metamfetamīna ķīmiskās vielas stingrās narkotiku kontroles dēļ (piemēram, psedoefedrīnu).

un es arī gribēju uzzināt, ka zinu, cik daudz paku ieved Amerikā un ES, kā rezultātā muitai ir grūtāk iegūt pakas ar ķīmiskām vielām, bet vai Austrālija ir drošs galamērķis pat tad, ja sūtījums nenonāk jūsu mājās?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
mans minējums ir tāds, ka atkarībā no valsts, no kuras iegādājaties, un no tā, vai viņi tajā dienā pārbauda preces no šīs valsts, tās ir 50/50 azartspēle, neliels daudzums var izraisīt vēstuli no muitas, kurā norādīts, ka jūsu sūtījums ir konfiscēts un nav jāmēģina vēlreiz, vai arī var tikt paziņots federālajai policijai un jūs varat tikt iekļauts radara meklēšanā.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK un metilamīns utt. Vienmēr nāk cauri līdz šim. Dariet to nelielā daudzumā, ne vairāk kā 4 kg, un marķējiet kā kaut ko citu. Nesūtiet to uz savu māju, atrodiet māju ielas malā, kur cilvēki strādā visu dienu, vai māju, kas tiek izīrēta, un tā ir tukša. Es neesmu mēģinājis psuedoefedrīnu, ja es varētu, es to darītu. Nevar atrast īstu piegādātāju.
 
Top