Question Dietilētera izmantošana kokaīna sintēzē.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Es gatavojos izgatavot kokaīnu, bet es zinu, ka pirms gadiem sintēzes procesā izmantoja dietilēteri, jo tas padara to daudz tīrāku, bet viņi pārtrauca to darīt, jo tas ir ļoti bīstami, bet vai kāds var paskaidrot, kā es varu to darīt drošā veidā? @GhostChemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dietilēteris ir tikai ekstrakcijas šķīdinātājs, ko viņi izmantoja. Izmantojiet to jebkura nepolāra šķīdinātāja vietā, ko viņi izmanto, lai ekstrahētu bāzes kokaīnu no reakcijas maisījuma. Arī narkotiku sintēze ir kas cits. Jūs tikai ekstrahējat un attīrāt narkotiku, kas biosintētiski radusies no auga.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jā, tev taisnība, tā nav sintēze, bet gan ekstrakcija, un viņi izmanto acetonu, tāpēc es to vienkārši aizvietoju ar dietilēteri?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Acetons sajaucas ar ūdeni un ir grūti atdalāms. Dietilēteris nesadalās
Hloroforms - nē. Heksāns heptāns ksilols toluols toluols petroleja oktāns kaut kas, kas nesajaucas ar ūdeni, ir tas, ko tas aizstāj. Kokaīna HCL gandrīz nešķīst acetonā. Acetonu sajauc ar kokaīnu, tad filtrē, un kokaīns ir filtrā, un acetons izšķīdina dažus piemaisījumus, tādējādi tos atdalot no kokaīna.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jā, es pasūtīju ēteri un hloroformu gonna izmantot ēteri, lai ekstrahētu kokaīna bāzi un izžāvētu to un atkal izšķīdinātu hloroformā un filtrētu to, kam vajadzētu atbrīvoties no piemaisījumiem!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Strādājiet ar hloroformu uzmanīgi. Piemēram, tas detonē, nonākot saskarē ar spēcīgu sārmu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Esmu vairākas reizes palaidis savu kokaīnu cauri hloroformam, bet nekad neesmu ieguvis no tā daudz. Labākā metode, ko esmu izdomājis, ir ievietot to ledusaukstā ūdenī un vienkārši ļaut tam nostāvēties un nosēsties, un viss, kas ir redzams, nav kokaīns. Ar kokaīnu un karstumu ir jābūt uzmanīgiem. Visam kokaīnam, ko esmu redzējis savā mūžā, ir kāds cukurs (varbūt mannīts), bet, ja kokaīns ir karsts, tas izkūst kaut kur starp dzidru laffy taffy un karameļu sīrupu. Lai to salabotu, ir jāpieliek lielas pūles.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kā tad jūs varētu iegūt kokaīnu no ūdens? Es plānoju veikt attīrīšanas procesu, bet tas ir bijis labu pāris gadu meklēja darīt "acetona mazgāšanu", bet IV bija skatoties uz etanola un ledus auksta ūdens metodi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jūs varat neitralizēt hcl un nogulsnēt to kā brīvbāzi. Tas ir VIENĪGAIS man zināmais veids, kā izvadīt kokaīnu no ūdens. To noteikti nevar vienkārši iztvaicēt. Pēc tam, kad esat veicis a/b ekstrakciju un pēc tam hcl ir izšķīdināts caur bezūdens acetonu vai jūsu iecienīto ēteri, lai nogulsnētu hcl, to var iztvaicēt.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es domāju pārkristalizācijai izmantot bezūdens izopropilspirtu vai etanolu, jo tur, kur es atrodos, tos ir vieglāk iepūst.
 
Top